Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki 40 év felett, másodszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 40 év felett, másodszor házasodott úgy, hogy már nem akart gyereket, az miért házasodott újra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő együtt járás után költöztetek össze és mikor döntöttétek el, hogy összeházasodtok? Jobb lett a második házasságod? Ha igen, miért lett jobb, mint az első?

2021. máj. 25. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Az ember társaslény, és minden egyes házasság (kapcsolat) más miatt rossz vagy jó általában.

Másodjára már tudatosabban választ az ember, de nem tud felkészülni minden meglepetésre.

2021. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok hogy nekem is negyven felett jött el a nagy ő, pedig volt szerelem előtte is, de ilyen pofáncsapást még nem éltem meg :)


Ismerőseim között van szintén, aki negyven felett házasodott másodjára. Nem értem mi köze van ennek ahhoz, hogy nem akart gyereket...Mindkettőnek volt már. És ők lettek egymás igazi párjai. Pedig 15 és 22 éves házasságból szálltak ki

2021. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!