Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fontos a házasság? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a házasság? Mi az, amiért nem akar senki házasodni?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, annak a kevésnek, akik nem hitel miatt házasodnak.

#házasság #érték #Csakapénz?
2021. máj. 31. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Két egymásnak ellentmondó kérdés. Most akkor fontos vagy nem? Fontos, de senki nem akar házasodni?
2021. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát ez az?

Ha fontos miért az és ha nem akk miért nem?

2021. máj. 31. 12:21
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

😂 Hűha


Nekem egyáltalán nem fontos. Sosem tartoztam azok táborába, akik egész életükben hatalmas esküvőről álmodoznak és egyetlen céljuk, hogy valaki feleségül vegye őket. Sokkal fontosabbnak tartottam, hogy olyan társat találjak, akivel valóban boldog vagyok és nem csak odabökünk pár közös fotót a facebookra, mint sokan, aztán a négy fal között meg megy köztük a harc.

2021. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Valami értékkel kell, hogy bírjon. A szüleink okkal házasodtak. Vagy csak az volt a szokás...

Vagy én nem is tudom, lehet a függetlenség eszméje többet ér már nem?

2021. máj. 31. 12:34
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy régi intézmény, régen még több értelme/haszna volt (anyagiak, társadalmi berendeződés is ezt támogatta). Változik a világ, nők már megtehetik, hogy válogassanak, faszik is sokkal nagyobb merítésből válogatnak. Egy idő után mindenki vágyik az újra, jobbra. Ez egy elavult intézmény.
2021. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet elavult, de talán jobban ösztönözte a párokat az összhang megtartására.
2021. máj. 31. 12:36
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

"Lehet elavult, de talán jobban ösztönözte a párokat az összhang megtartására."


Én inkább úgy látom, hogy mivel régen szégyen volt válni, sokan inkább benne maradtak a rossz házasságban, fenntartva a látszatot.

2021. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Vagy csak tiszteletből maradtak együtt és boldog házasság nem létezett.

Nem hinném. Viszont mos sokan azt várják, hogy nagyok legyenek a gyerekek, mert miattuk nem válnak, aztán utána... Ennek sok sincs értelme

Valami nem stimmel ezzel a dologgal. Kívülről pedig szépnek tűnik néha.

2021. máj. 31. 12:44
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez mennyire válasz a kérdésedre de én csak ahhoz az emberhez mennék feleségül akivel már bizonyítottuk hogy valóban társai vagyunk a másiknak és mindketten törekszünk arra hogy működjön a kapcsolat - úgy értem hogy sokan csak elvárják hogy tökéletes legyen minden, de tenni érte már nem képesek-
2021. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség a kérdés, rengeteg ember akar házasodni és házasodnak is.
2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!