Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megkérheti-e egy férj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérheti-e egy férj a feleségét, hogy ne pakolja ki a fél mellét az utcán és a baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Ma este szalonnasütős buliba megyünk egy baráti közösségbe. A feleségem a mellkidobós felsőjében akar jönni, mert "ultraszexi" akar lenni (ezzel a szóval mondta). Én ezt nem tilthatom meg neki, de kérni szépen kértem, hogy vegyen majd fel inkább visszafogottabb felsőt, annyi normális felsője is van. Erre azt mondta, nincs jogom ilyet kérni tőle, nem szólhatok bele az öltözködésébe, ha ő elismerő tekinteteket szeretne, nincs jogom megfosztani ezektől. Miért nem elég neki az én tekintetem és bókom? Miért kell a haverjaim nyálcsorgatása is neki? Ráadásul azoknak a barátnőit magára fogja haragítani, mert irigyek lesznek rá, és prostinak nevezik majd maguk között. Olyan nagy kérés volt az tőlem, hogy ne pakolja ki bimbóudvarig a melleit?

2021. jún. 22. 14:31
1 2 3 4 5
 1/48 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
99%

Mindig ilyne volt, vagy ez most nála valami kapuzárási?

Te mennyit bókolsz?

2021. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Én eleve nem hoznám olyan helyzetbe a férjemet, hogy az ő és a barátai társaságában kibuggyanjanak a melleim. Nem akarok "ultraszexi" lenni és van elég önbizalmam elismerő és irigy tekintetek nélkül is.
2021. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván megkérheti, de meg nem parancsolhatja.
2021. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
41%
elég nagy ribi a feleséged...
2021. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen. Négy hónapja hagyta abba a szoptatást, előtte kisebb mellű volt, azóta jóval nagyobbak a mellei, neki ez új élmény, szereti, boldogan nézegeti magát a tükörben, és örül, hogy a szoptatás befejezése után is megmaradt a melleiben a "plusz anyag". Kérem, senki ne ribizze le, ő nem olyan, pontosan ez a lényeg, hogy nem volt eddig ilyen, és szerintem most sem az, csak megzavarta az új helyzet, az, hogy felül most nagyon domborodik.

3-as direkt hangsúlyoztam, hogy nem parancsoltam, csak kértem. Olvasni, szöveget értelmezni tudsz???

2021. jún. 22. 14:51
 6/48 anonim ***** válasza:
41%

Basszus majdnem 40 fok van... én pl nem tudom elrejteni a domborulataim, és aki cickófüggő az nem tud parancsolni magának és bámulni fogja...

Ezeket írom én...

2021. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
49%

De, akkor is az ha tagadod. Tök mindegy, hogy most ez valami "szültem egy gyereket, szexi vagyok még" utáni pánik. Ehhez akkor is kell egy hajlam, hogy mutogassa magát kb akárkinek.

A legtöbb nő szülés után ha zavarral küzd, a inkább depresszió, hogy jól fogja-e csinálni, stb, nem pedig kirakja az árut, ahogy azt az olcsók szokták, szóval nem véletlen kiből mi tör elő.

Beszélj vele, elég kellemetlen hogy anyuka és feleség létére ilyen, én biztos nem hagynám így égessen, ha férfi lennék. Bár nőként meg nem pakolom közszemlére magam, annál én még szingli nőként is értékesebb vagyok, pláne nem feleségként.

2021. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
5-ös Te meg a kérdésedben azt kérdezted, hogy megkérheted-e. Nyilván megkérheted, kérni bármit lehet.
2021. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
#5: hagyjad rá, pár hónap múlva visszamegy normál méretre a melle
2021. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
57%
De van jogod. Nőként írom.
2021. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!