Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tegyem helyre a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem helyre a házasságomat, ha egy férfi miatt megingott?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk a férjemmel. Szeretem őt, de a hétköznapi teendők beszippantottak. Nincs érdemi időnk egymásra, csak ritkán. Megismertem egy férfit munka ügyben. Ő is házas. Nagyon jól elbeszélgettünk, aztán egy idő után ez átváltott lelkizésbe. Hihetetlen, mennyire egy húron pendülünk. Ha őszinte akarok lenni, sokkal jobban passzolna hozzám beállítottság szempontjából mint a férjem. Ő is ezt érzi, be is vallotta, hogy elindultak irányomba érzések a részéről. Megbeszéltük, hogy nem keressük egymást, mert mindketten házasok vagyunk. De az a helyzet, hogy a vele történt beszélgetések ráébresztettek, mennyire hiányzik az, hogy én így tudjak lelkizni valakivel. Hogy az érzéseinket így meg tudjuk beszélni egymással. A férjem egyáltalán nem érzelmes, nem tud az érzéseiről beszélni, ezt már rég megállapítottuk. Ettől függetlenül nagyon szerelmesek voltunk egy egybekeltünk, úgy éreztük nem tudnánk egymás nélkül élni a különbözőségek ellenére sem. Mások vagyunk. De szeretem, sok mindenben tuti pasi, kb. csak ez a lelkizős beszélgetős "rész" hiányzik belőle, viszont az nagyon.

Mióta a másik férfival beszélgettünk, nem tudok másra gondolni. A férjemet még megcsókolni sem kívánom azóta. Kérlek, mondjátok, hogy ez változni fog és helyrejön minden... A másik férfival nem történt köztünk semmi, nem tudnám megtenni, viszont érzelmileg én is már elkezdtem iránta érezni egyfajta vonzódást és hiányzik, hiányoznak a beszélgetéseink. Kb 1 hete szakítottuk meg a kapcsolatot. Próbáltam beszélni a férjemmel, hogy én több beszélgetésre, több lelkizésre vágynék, de azon kívül hogy meghallgatja a problémáimat, semmi...


2021. szept. 24. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

"Kérlek, mondjátok, hogy ez változni fog és helyrejön minden... "

Arra kérsz minket, hogy hazudjunk?

2021. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit vicces, hogy a férjedre nem volt időd, de arra volt időd, hogy egy másik pasival lelkizz. Nagy gratula !
2021. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A másik férfival is ugyanitt kötnétek ki egy bizonyos idő után, mivel ahelyett hogy mindketten a házasságotokra szánnátok az időtöket, energiátokat ti lelkizgettek. Majd ha nálatok is felmerül valami probléma, esetleg unalmas lesz a kapcsolat ugyanúgy jönni fog valaki vagy neked vagy neki, aki megint izgalmasabb lesz, mint az éppen aktuális partner.

Személy szerint engem biztos nem vonzana egy olyan férfi, aki házas de lelkizget velem, szerintem ezzel még jobban megalázza a feleségét, mintha valakit csak úgy "használgatna". Nem történt köztetek semmi, de kb. szerelmet vallotatok egymásnak meg minden egyéb.

Legyen akkor annyi gerince mindkettőtöknek, hogy elváltok és békén hagyjátok a párotokat, hadd éljenek ők is egy olyan emberrel, aki szereti őket, és így legalább ti is együtt lehettek. Mindenki jól jár.

2021. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
3-as válaszolóé a főnyeremény!
2021. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Egy férfi miatt megingott?


Ez melegházasság, hogy magadra férfiként hivatkozol vagy mi?

2021. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom a férjed akkor sem volt lelkizős amikor hozzámentél,most hirtelen erőlteted szerencsétlent hogy ő is lelkizzen veled.

Te megtetted most azt a szívességet, hogy voltál akkora mártír hogy (egyenlőre)megszakítsd a kialakulóban lévő kapcsolatodat egy idegen,házas férfival csak azért, hogy ismét párhuzamot vonhass a két férfi között és nem a férjed javára.

Dolgozik benned a kisördög és úgy fogod alakítani a dolgokat hogy neked legyen igazad,hogy na ugye megmondtam..

Ne legyenek illúzióid,a házas krapek kizárólag azért ilyen baromi jófej veled mert meg akar,és meg is fog dugni.

A férjed mivel gondolom nem fogyatékos szerintem már most érzi hogy valami nem stimmel,csak nem "lelkizik".

Baj van,vedd észre.

2021. szept. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalatból mondom, egyik pasi se lelkizős, csak az elején. Addig, amíg van érdeklődés és ki nem elégíti a nő iránti kiváncsiságát. Ne láss bele túl sokat, nem fog így maradni.
2021. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a palival a kapcsolatot, figyelj nagyon a házasságodra: ennyi
2021. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Olyan érdekes, hogy a nő mindig akkor döbben rá a házassága hiányosságaira, amikor megjelenik egy másik (egy jobb!) férfi... micsoda véletlen egybeesés!

Ne láss bele túl sokat. Beizgultál az új férfire, viszket neked, emiatt belelátsz mindenféle lelki baromságot a dolgokba.

2021. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Kicsit vicces, hogy a férjedre nem volt időd, de arra volt időd, hogy egy másik pasival lelkizz. Nagy gratula !"


Először is, ne b@sztassátok, hiszen becsületes, normális nőnek tűnik. Amúgy meg, a nagy lelkizés valszeg munkaidőben volt, nem az otthoni idő rovására.

2021. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!