Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az, hogy a férfi férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a férfi férfiként viselkedik, annak hány százalékát teszi ki a szexuális kisugárzás és a szexualitás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 21:38
A kérdező szavazást indított:
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mert én férfi vagyok, de mi az, hogy férfi férfiként?
2021. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A nők tudják ezt, őket kérdem.
2021. okt. 23. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
100. A férfiség a szexusod.
2021. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2! Én nő vagyok, de ezek szerint mégsem mert én se értem.
2021. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez igazából csak azt bizonyítja, hogy a nők nem tudják mit akarnak, ezt a férfinak kell tudnia. Köszönöm a segítséget és a megerősítést.
2021. okt. 23. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát én férfiként nem tudhatom, pedig tudnom kéne, a nők tudják, de ezek szerint mégsem.

MI VAN?


üdv

1-es válaszoló voltam

2021. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez ilyen Schrödinger macskája. Amíg nem viselkedsz egy nővel férfiasan, nem derül ki mi is az.
2021. okt. 23. 22:00
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Mik az, hogy "férfiként" viselkedik? Ezalatt mit kellene érteni? Én nem tartom magam annak, mert a sztereotip férfiábrázolás nincs ínyemre, azért mert...


- Utálok parancsolgatni

- Nem rajongok a fociért meg a kocsikért sem

- Nem kedvelem a rivalizálást, "farokméregetést" sem

- Az alkoholtól undorodom

- Az pedig kizárt, hogy olyan "kapcsolatba" belemenjek valaha is, ahol a másik felelősségét is az én nyakamba pakolja, mert "az a férfiak dolga". Kösz, ennél még egyedül is jobb.

- Untat és boldogtalanná tesz a "barkácsolás", mert nincs kézügyességem

- Odzkódom a perverz, bunkó viccek elsütögetésétől, soviniszta "humorkodástól"



stb.

2021. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon férfiasnak találom a páromat, de nem gondolnám, hogy a szexuális kisugárzás ennek egy része. Attól vonzó számomra szexuálisan, hogy maximálisan meg van benne minden amitől egy férfi férfi a szememben. Nyilván jön ehhez még egy jó adag kémia is, kell az is, hogy eleve vonzó, de igazán az adja a szexuális kisugárzást, hogy talpig férfiként viselkedik a mindennapokban, bármit is csinál éppen.
2021. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9! Hogy a francba lehet mondjuk talpig férfiként ülni a buszon? vagy tolni a kocsit a Lidl-ben? vagy sorban állni a postán? -most érted mire célzok, vannak olyan dolgok, amit mindenki ugyanúgy csinál, ha férfi ha nő! 🤣🤣
2021. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!