Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Müködhet-e hosszú távon így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet-e hosszú távon így egy házasság?

Figyelt kérdés
A férjemmel két kisiskolás gyerekünk van, már majdnem húsz éve vagyunk együtt. És tényleg jól megvagyunk, ennyi idő alatt már mondhatni összecsiszolódtunk. Azonban a szerelem teljesen elmúlt, mindketten másra vágyunk (nem konkrét személyekre gondolok, nincs harmadik a kapcsolatunkban). Nem akarjuk elhagyni egymást. Felmerült bennem a nyitott kapcsolat gondolata. Nem az a fajta, amikor bárki mással csinálj amit akarsz, inkább az, amikor valaki mással is, akivel egy hullámhosszon vagytok, megélhetsz valamit őszintén, bűntudat nélkül. Utána olvastam a dolognak, de eléggé negatív véleménnyel van erről majdnem mindenki, így én is elbizonytalanodtam, felvessem-e egyáltalán.

2022. ápr. 23. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kockázatos dolog ez, többször van negatív vége, mint pozitív. Persze utóbbira is van példa.
2022. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ennyire tapasztalt, mint ti. Én félnék attól, hogy vagy a páromnak vagy nekem megtetszik az a másik és 100%-ig benne vagyok abban, hogy tönkre megy a kapcsolatunk.

Próbáltatok már izgalmat csempészni amz együttlétekbe?

2022. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sokan eltervezik így, sokan úgy gondolják, hogy ez lazán működhet....aztán amikor megtörténik eléggé kellemetlen érzés lesz...


Amúgy necces felvetni ezt a témát, főleg ha a másikban még fel sem merült, mert akkor egyből azt fogja gondolni, hogy neked már képben van valaki....


de....te döntesz, lehet, hogy nagyon meg fogod bánni és csúnyán ráb**aszol, de lehet, hogy minden csodálatosan fog működni.

2022. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sértő lenne!
2022. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten erre vágytok, talán, de van az a vicc, hogy az ilyen kapcsolatokban mindig látni, ki az, akinek ez tetszik, és ki az, aki este telesírja a párnáját.
2022. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A poliamor kapcsolatoknak érdemes utána járni. A helyzetet igen megnehezíti, hogy a valódi poli emberek száma nagyon kevés a mi kultúránkban. Meg lehet próbálni, a határokat nagyon beszéljetek át! Ha valakinek meg rossz érzései lesznek, akkor az előre egyeztetett módon érdemes eljárni. Én inkább a vágyak kiélése helyett inkább a flört, a sport és az új hobbik beiktatása mellett teszem le a voksomat.
2022. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek mellett szerintem ez elég kockázatos. Ha nem lennének, még azt mondanám próbáljátok ki, kísérletezgessetek, de gyerekekkel szerintem ezt nem jó elkezdeni.
2022. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen... az utolsó válaszoló rávilágított, hogy mi lehet ennek a következménye. Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 23. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben húzós, hogy mindig ugyanazzal. Veszélyes, hogy kötődés alakul ki. Ennél még a "mindig mással" is jobb ebből a szempontból.
2022. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Mit varsz 20 ev utan? Ez termeszetes, nem kell egybol massal kefelni ha egyebkent ki tudjatok elegiteni egymast
2022. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!