Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság nélkül nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság nélkül nem hajlandó velem lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A történet kicsit hosszú de a lényegi kérdés a következő: a nő akit szeretek megzsarolt azzal, hogyha nem veszem most azonnal feleségül akkor nem hajlandó velem lenni, sem találkozni, sem jobban megismerni egymást,mert hogy neki házasság nélkül ennek nincs értelme. Azt elfogadtam amit korábban mikor megismerkedtünk mondott hogy házasság nélkül ő nem hajlandó erre azt mondani hogy ez egy párkapcsolat, nem fog összeköltözni stb. Viszont most már azt mondja, hogy ő a kapcsolatot elkezdeni sem hajlandó velem, meg találkozni és beszélni sem szeretne csak miután feleségül vettem. Szerintetek mit csináljak? Menjek bele a zsarolásba és vegyen feleségül és aztán kezdjük a kapcsolatot , vagy hagyjam az egészet ?

22 éves lányról van szó, én kicsivel idősebb vagyok nála, de őszintén szeretem egyébként őt. Előre is koszonom az értelmes hsz-eket.



2022. jún. 5. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%

Az együttjárás azért van, hogy megismerjétek egymást - s döntsetek.

Mondd azt, hogy nyitott vagy a házasságra, de ehhez meg kell ismerd.

2022. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudod őszintén szeretni, ha nem is ismered?😄
2022. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Másfél éve ismerem őt:) Azt hiszem szerelmes vagyok már azóta is bele , és egyébként tényleg nyitott lenne a házasságra vele, csak kicsit később.
2022. jún. 5. 12:13
 4/53 anonim ***** válasza:
92%
Vallásban ez simán előfordulhat. Ez az első lépés, aztán be kell lépned az egyházba
2022. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Haha:D nem vallásos egyébként, nem is szűz, és volt már kapcsolata is egyébként
2022. jún. 5. 12:15
 6/53 anonim ***** válasza:
97%
Bolondokkal nem lépnék hosszabb távú kapcsolatra.
2022. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan gondolkodnod kell azon, hogy zsarolásba bele menj? Ne legyél már címeres hülye.
2022. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%

A leányzó szórakozik veled, vagy valami mentális problémája van! A házasság egy komoly döntés, és jogi következményei vannak, ő egy idegen, eszedbe ne jusson ebbe belemenni.

És eleve zsarolókkal nem tárgyalunk!

2022. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

#5: ez sokat elmond...

ezt így nem lehet csinálni... felejtsd el, keressél olyan nőt, aki nem fordítva ül a lovon

2022. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
95%

Valamiért menekül onnan ahol most él, és úgy látja biztosítva a jövőjét hogy elveteti magát veled.

Ha már ennyire veled akar lenni akkor nem lenne egyszerűbb előbb összeköltözni, és megfigyelni hogyan tudtok együttműködni egymással a stresszes szürke hétköznapokon?

A mai világban a házasság sem biztosíték semmire, mert el lehet válni, ezért nem értem hogy miért akarja ennyire "bebiztosítani" magát. Csak azt tudom elképzelni hogy a barátnőknek akar "megfelelni" (lehet posztolni a közösségi médiában) vagy menekül otthonról.

2022. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!