Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan itt aki nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt aki nőként gondolt arra hogy mi lenne ha elhagyná a családját ott hagyna mindent és lelépne? Nem másik személy miatt hanem unalom, fáradság vagy elege lett?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki kicsi gyerek(ek)kel van otthon, néha eljátszik a gondolattal. Én legalábbis nem szégyellem bevallani, vannak pillanatok, amikor szívem szerint lelépnék és hagynék mindent a pi***ba, oldja meg aki és ahogy akarja. :D

De aztán lenyugszom és megy tovább az élet, a valóságban soha nem hagynám el a gyerekeimet, és ha komoly okot nem ad rá, a férjemet sem.

2022. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban gondoltam rá, hogy hogy kellene egy ilyen kérdést kiirni úgy, hogy utána ne szedjenek szét.


Valaki tudna e tanácsot adni, vagy volt e már ilyen helyzetben.

Nekünk is 3 gyerek van , konkrétan már nem kicsik, két kamasz és egy kis iskolás.

Néha nekem is átfut az agyamon, hogy milyen lenne egy kicsit egyedül...

2022. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 éves lesz a fiam és borzasztóan hiányzik a régi életem

A meló, barátok, a bulik, amikor egyedül éltem

Sokszor játszom a gondolattal milyen lenne most az életem ha nem lenne párom és gyerekem

Mert őszintén imádtam a szingli, bulis életem

Én azért viselem nehezen mert egy idegen helyen élünk

Nem ismerek senkit. Alapból sincs társaságom

Párom partner lenne abban,hogy menjek egyedül szórakozni stb, akár egy teljes hétvégére is

De nincs kivel

Szerintem nem lehet mit tenni

Álmodozunk, nosztalgiázunk és ennyi. Az élet meg megy tovább 🤣 nyilván én sem adnám már semmi pénzért a párom és a gyerekem. Mert azt is imádom ahogy most vagyunk.

Ha nagyobb lesz a gyerek 5-6 éves. Mikor már jobban elvan majd nagyszülőkkel stb , onnantól Szerintem sokkal könnyebb lesz az elet. Sokkal több szabadidővel. Úgyhogy kivárok

2022. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Tartsatok szeretőt, az feldobja a napotokat! 😀
2022. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Az enyém megtette, és egy farok miatt 😆
2022. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Én a #3-as hoz hasonló helyzetben vagyok csak nekem a munkám meg az extrém sportok hiányoznak nagyon. Nálam az a baj, hogy senki nincs, akire rá lehetne bízni a gyereket néhány órára, pedig van egy csomó rokon, de mindenki csak átjön nézegetni, a gyerekfelvigyázással járó felelősséget senki nem akarja. Plusz olyan helyen lakom, ahol lenézik a bölcsit, dadust, stb. Most napi 23 órában vagyok a gyerekkel egy közel sem ideális helyzetben, nehezen bírom.

Épp a minap fordult meg a fejemben, hogy össze lehetne pakolni a bőröndöt, csak minek? A gyereket nem bírnám itt hagyni, a férjemet is szeretem, nem rossz apa, csak sokat dolgozik - amikor nem a munkáján, akkor azon, hogy kihozzon minket ebből a helyzetből (anyósnál lakunk, építjük a házat, aminek addigra már rég készen kellett volna lennie, mire a gyerek megszületett). Nem látom megoldásnak azt hogy most itthagyjak mindent.

Illetve én is azt látom, amit a #3, hogy minél idősebb a gyerek, annál jobban elvan, eljátszik magában, annál inkább van időm magamra. Előbb-utóbb megoldódik ez a helyzet és akkor sokkal jobb helyzetben leszek, mintha most itthagynék csapot-papot.

2022. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is menni akartam egy időben. Nem a családomtól, hanem az egész életemből. El az újba az idegenbe, ahol senkit nem ismerek.
2022. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!