Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj, ha érdekházasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha érdekházasságot szeretnék kötni?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, hogy miért jutottam erre a döntésre

De ez lesz a legjobb döntés

Már rá jöttem, hogy a szerelem nem nekem való dolog...

És mindenki ezt várja el tőlem


Persze a szüleim szerelemből házasodtak

De nekem mást találtak ki

De én már beletörődtem

Még jól is kisülhet a dolog



2022. júl. 10. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nincs vele semmi gond, ha ezzel mindkét fél tisztában van.

Ha csak te, akkor szimplán kihasználod.

Érzelmileg vagy anyagilag, tök mindegy.

Úgy aljas dolog.

2022. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem kell szexelni az illetővel, akkor kimondottan jó dolog lesz!
2022. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez tini kategória! Hány éves vagy?

Teljesen működhet nem feltétlenül érdekből, de ésszel házasodni, de nem 20 körül.

2022. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó

Lehet szerelemből ÉS ésszel házasodni, csak ehhez kell on és emberismeret is. Szerintem ennél stabilabb kapcsolat nem is lehet.

2022. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha a másik is tudja, hogy érdekből házasodsz, akkor rendben. Csakhogy feltételezem, hogy a másik fülig szerelmes, Te pedig csak adod a hősszerelmest, azaz becstelenül viselkedsz vele szemben.

Viszont, Te már döntöttél, látszik a kérdésedből.

2022. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj, de ugyanúgy hűséggel, figyelemmel és gondoskodással tartozol a házastársadnak ! Azt gondolom a világon köttetett házasságok nagyobbik része nem szerelemből történik.
2022. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SaJt01 ***** válasza:
70%

Dehogy baj. Ez a borgőzös romantikus mámor a depresszió előszobája. Józan ésszel, tiszta fejjel hozol megfontolt döntést akkor nem lehet belőle baj. Viszont ahogy az előző írta, a házasság keretekkel jár, ezzel tartozni fogsz a másiknak. Szóval legalább arról fontos meggyőződnöd előtte hogy a másik karaktere az kompatibilis a tieddel, nem taszít a morális beállítottsága, nem félsz tőle, tartja a szavát, nem taszít a megjelenése és a jelleme. Meg hogy tudsz vele erről nyíltan beszélni. Az külön extra, ha az évek alatt össze melegedtek, de ha nem, akkor sincs semmi gond, mert korábban meggyőződtél róla hogy jó 'üzlettársak' lehettek.

Ha meg nem passzol az intimitás, akkor azt fel lehet hozni kultúráltan. Felnőttek vagyunk, nekem kell szex, havi x alkalommal. Most vagy veled, vagy nem, de valami legyen. Ne próbálj a háta mögött cselekedni, ennyivel tartozol a másiknak.

2022. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!