Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszáj szexelned a nászéjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj szexelned a nászéjszakán, nem lehet mást csinálni helyete?

Figyelt kérdés

#szex #hotel #eljegyzés #esküvő #Nász éjszaka #Párzsás
2022. okt. 23. 12:01
1 2 3
 11/25 Lucifer-666 válasza:
79%
Lehet tőzsdézni, amíg el nem fogy a vodka. Utána meg aludni valahol.
2022. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a lagzin hajnalig táncoltok és aztán már olyan hulla fáradtak vagytok, hogy egy zsák krumpliként dőltök be az ágyba az egész napos talponlét után! Szóval én nem hinném, hogy túl sokan szxelnének pont azon az éjszakán! :)
2022. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
7%

12 ha még nem volt nászéjszakád, akkor honnan tudhatod? :D

Pont az a jó benne hogy már hulla vagy, de még töcsköltök egy-két-három jót.

2022. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
13: volt, csak másnap, mert hullák voltunk! :D
2022. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Mire eljutsz a házasságig, a párod már tisztában lesz vele, hogy aszexuális vagy. Ha elfogad így annyira, hogy összeköti veled az életét, akkor valószínűleg nem fogja elvárni a szexet sem a nászéjszakán, sem máskor.


Egyébként egy klasszikus lagzis esküvő után az emberek többsége örül, hogy él. Egy esküvő szervezése sok stresszel jár, és ha az egész napos pörgés után hajnalban kerülsz ágyba, teljesen normális, ha nem a szexen jár az eszed. Mivel ma már nem szokás az esküvőig várni ezzel, a pároknak teljesen mindegy, hogy aznap éppen szexelnek-e.

2022. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Miért mit kellene csinálni helyette, sakkozni?


Én jól leittam magam, leszoptam és megdugott

2022. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, férfi vagy vagy nő?
2022. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

#16 ez a beszéd, minden nőnek így kellene tennie.



Vagy férfi vagy? :O

2022. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

18


Egytértek, hogy minden nőnek így kellene tennie. Férjem egy boldog, kiegyensúlyozott ember mióta rendszeresen lepippantom, nekem is fontos a boldogsága, mert ha ő boldog, akkor én is.

2022. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem szexeltünk a nászéjszakán, egész nap talpon voltunk, tehát beértünk a szállodába, és konkrétan eldöltünk mint egy zsák krumpli.
2022. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!