Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan, hogy valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakik elválnak majd a sors úgy hozza, hogy újra összeházasodnak? Vagy ilyen csak a filmekbe van?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő után és mi van most veleletek?
2022. dec. 9. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyet hallottam, egy közös gyerekük volt, elváltak, majd évekkel később újra összejöttek, összeházasodtak és lett még egy gyerekük :)
2022. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Nagyon szép sztori első.

2022. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is ismerek ilyet. Csajszi elhagyta a pasit egy másikért, összeházasodtak, lett két gyerekük, majd elváltak. Aztán a lány véletlenül találkozott azzal a férfival ( tényleg véletlenül, a metrón futottak össze) akit elhagyott a volt férje miatt.

Összeházasodtak, most boldogan élnek, kb.8 éve.

2022. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ilyet olvasni
2022. dec. 9. 22:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen van a környezetemben. Az egyik párnál három gyerek lett az újraházasodás után, és látszólag boldogan élnek, bár szerintem tök degeneráltak mindketten.

A másik pár másodjára is elvált, de azóta is jó a kapcsolatuk. Úgyhogy nem csak a filmekben van ilyen, de hogy mennyire happy end a dolog, azt nem tudom megítélni.

2022. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok egy ilyen sztorit. Igaz, az egy második válással ért véget.
2022. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek ilyet. Tinikori szerelem, aztán az egyetem első évében a pasi megijedt és kitalálta (öt éve voltak együtt már) hogy ő még élni akar. A lány összejött mással, együtt voltak 3 évig, majd szakítottak. Később láttam, hogy összejött a tinikori exével. Mikor megkérdeztem, azt mondta, egyszerűen nem tudták végleg elengedni egymást, akkora szerelem az övék. Azóta már összeházasodtak és két gyerekük van.
2022. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Válást nem tudok, de szintén több éves kapcsolat volt ahol szétmentek, majd egy idő után összejöttek. Emlékszem szomorú voltam mert annyira összeillettek (így külsőleg), de aztán örültem mikor ismét együtt jártak. Aztán azóta házasság, 2 gyerek :)
2022. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A fodraszom. 20 ev es 4 gyerek utan elvaltak. Mindketten voltak masokkal is, most kb 5 eve osszehozta oket a kozos gyerekuk balesete, es tavaly hazasodtak ossze ujra.
2022. dec. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim elváltak 11 év után. 2 hónap múlva újra összejöttek, és ezt a kis időt leszámítva most már 42 éve együtt vannak.:)
2022. dec. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!