Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudatosan gyermektelen HÁZASPÁ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan gyermektelen HÁZASPÁROK! Támogatnátok a melegek házasságát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett egyik oldalról se, csak azon morfondíroztam(igen, nagyon ráérek), hogyha egy pár nem vállal gyereket, akkor a házasság semmiben nem különbözik egy meleg párétól. Két egymást szerető ember úgy dönt, hogy hivatalossá teszik a kapcsolatukat, ezáltal egy érzelmi és gazdasági szerződést kötnek egymással. Szóval kíváncsi vagyok, hogy ti láttok-e különbséget. Kulturált komment is jöhet, ha szerinted van különbség, csak írd le, hogy mi.

Légyszi, csak tudatos gyermektelen hetero házaspárok szavazzanak!



2022. dec. 31. 18:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10! Tudok róla, nem az volt a kérdés.
2023. jan. 1. 00:53
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Milyen jogon mondanám azt, hogy két felnőtt ember nem döntheti el, hogy össze akarnak-e házasodni? Az én életemet egyáltalán nem befolyásolja, hogy egy egyébként is együtt élő egynemű párnak van-e hivatalos papírja. Ha valakinek ez fontos, megadnám neki a lehetőséget, hogy megházasodjon. Attól függetlenül, hogy akar-e gyereket vagy sem.
2023. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

10. Az nem házasság.



Kérdező

Igen, 100%-ig támogatom a melegek házasságát, én is, és egyébként a férjem is. Tudatosan vagyunk gyerekmentesek, 13. éve együtt.:)


Bár ez nem volt kérdés, de azért leírom, azt is támogatnám egyébként, hogy gyereket fogadhassanak örökbe ha akarnak, vagy pl béranya programban való részvételt.

Szomorúnak tartom, hogy ebben a lepra visszamaradott országban kevesebb joga a van az lmbtq közösségnek.:(

2023. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem támogatom, hívjuk ugyanúgy bejegyzett élettársi kapcsolatnak.

A házasság egy férfi és egy nő életszövetsége.

2023. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
13. Attól hogy valaki magyarul beszél, még nem magyar. Ki lehet menni a csodálatos nyugatra, ahol a magyarság vesztét akarják már közel 1000 éve. Hajrá! Ha neked lepra ez a föld, a szülőhazád, akkor annyit sem érsz, hogy a lőtéri kutya lehugyozza a sírod. Annak viszont örülök hogy a genetikád nem öröklődik tovább, van Isten!
2023. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok benne biztos, hogy soha nem akarok gyereket, most még nem érzem magam késznek rá, pedig még nem vagyok tini. Én abszolút támogatom a melegek házasságát - úgy vagyok vele, hogy aki fizet adót és felnőttkorú, annak ugyanolyan jogai legyenek, mint a többi adófizetőnek, mert az baromira nem kóser, hogy "a kötelességeid ugyanazok, a jogaid meg nem". Két felnőtt házasodhasson egymással, ha az közös megegyezésen alapszik, függetlenül a nemüktől.
2023. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

15.🖕 Leszarom a véleményed, nem kérdeztem.

A leírt válaszom a kérdezőnek szólt. És igen, nagy szégyen , hogy ez az ország ilyen vezetőkkel és ilyen gyökér szavazóbázissal rendelkezik, ahol a sok agyhalott buta birka támogatja a hazudozást, lopást, csalást, de még a diszkriminációt is.

2023. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
17. Nem is vártam mást egy agyhalottól. Irány a fejlett nyugat, éljen a globalista fasizmus, ahol megmondják hogy mibe higyj, ki a jó és ki a rossz. Éljen az ezer éves bankár elnyomás, éljen a népek kizsákmányolása!
2023. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Melegként még szép hogy támogatom, hogy nekünk is nyitott legyen a házasság intézménye. Nem a rongyrázás miatt, hanem hogy nekünk is legyenek jogaink: öröklés egymás után, hozzátartozónak számítsunk ne két vadidegennek. Csak sajnálni tudom azokat az embereket, akiknek ez az életük legaggasztóbb pontja, hogy mi házasodhatunk-e. Hagyjuk ezt az álszent "holtomiglan-holtodiglan" és "szent szövetség" dumát, mert nem egy párt ismerek ahol megcsalják egymást és csak a pénz miatt meg a gyerek miatt nem váltak el.
2023. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

"öröklés egymás után, hozzátartozónak számítsunk ne két vadidegennek."


Ezeket a bejegyzett élettársi kapcsolat is biztosítja. Csak szólok.

Egyedül a reprodukcióra irányuló eljárások és a házassági névviselésre vonatkozó rendelkezések nem alkalmazhatóak a bejegyzett élettársakra. Minden másban ugyanaz vonatkozik, mint házaspárokra. A bejegyzett élettárs ugyanúgy örököl és ugyanúgy közvetlen hozzátartozó.

Ezt amúgy a 2009. évi XXIX. törvény mondja ki: [link]

2023. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!