Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek!Gondolatatok már rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Gondolatatok már rá, hogy jó lenne, ha néha adna a férjetek elhajlási engedélyt?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy szabad hétvége.
2023. ápr. 10. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Isten őrizzen egy cuckold fétisestől.
2023. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen, csak ezen gondolkodom❤️❤️❤️
2023. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha el akarok hajolni, akkor elvalok. Arra meg ne elvezkedjen senki, hogy massal dugok.
2023. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És te gondolkodtál azon hogy milyen jó lenne hetente egyszer visszaereszteni a feleségedet a kiéhezett, kanos, bármire kész férfiak közé?
2023. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, én azon gondolkodtam, hogy az internethez kellene rgy használati engedély, és a magadfajtákat letiltani innen. Egyből tisztább lenne ez a virtuális tér.
2023. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én monogám vagyok.
2023. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk férfiként én nem igazán örülnék, ha a franc tudja, milyen perverzek akarnák a nőmet.


Nem vagyok birtokló, mehet ha akar, addig tartott a kapcsolatunk, de önszántamból nem dobnám oda nekik őt, ugyanis annál sokkal jobban szeretem.

2023. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt érted ezalatt,hogy más férfival szexelhetnék,akkor nem érdekel a dolog.Szeretem a férjem, és szeretek vele szexelni, még ha viszonylag ritkán jut is rá alkalom.Nem vágyom rá, hogy más "úgy" érjen hozzám.Ha arra gondolsz, hogy barátnőzni vagy velük elutazni, azzal meg nincs gond, nem vagyunk összenőve...Tavaly is voltam a gyerekkel és a barátnőmmel Londonba és elmentünk egy gyerekkori barátnőmhöz. A férjem nem jött...Edzőtáborban is voltam, az egy hét minden nyáron...
2023. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, 18 éve vagyunk együtt :-)
2023. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Engedély nélkül sokkal izgalmasabb...
2023. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!