Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságot követően a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot követően a férfiak többsége meghízik?

Figyelt kérdés
Én a barátaimon látom, hogy a legtöbben meghíztak miután megházasodtak. Abbahagyták a sportot, otthon nagyokat kajálnak és pocakot eresztettek. A nőkön inkább szülés után maradt pluszsúly, de az érthető. Én csodálkozom, hogy a nők is miért nem motiválják arra a férjüket, hogy mozogjanak és arra büszkék, hogy ez annak a bizonyítéka, hogy ők otthon jól főznek.

2023. máj. 13. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2023. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Párom nem várt házasságig.
2023. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Én is ezt látom a baráti körben.

Az én férjem is meghízott, de én erre nem vagyok büszke, pláne hogy nem is nagyon szoktam főzni. De nem is motiválom semmire. Nem vagyok sem az orvosa, sem az edzője. Majd ha akar, lefogy. Ne azért fogyjon le, hogy nekem megfeleljen, mert az csak mérgezi a kapcsolatot ha sok az ilyen elvárás.

2023. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell feltétlenül várni a házasságig, már egy stabil, hosszabb kapcsolat is elég lehet hozzá. Kivétel persze van, de tényleg elég általános, hogy hajlamosak sokan kevésbé odafigyelni a súlyukra, ha már biztosnak érzik a kapcsolatukat.
2023. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Hazasság nelkul is

A legtobb volt osztalytarsam aki pasi ma egy hájas diszno. Csak a csajok maradtal csajosak.

2023. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Feleség/barátnő nélkül is meg szoktak. Én is meghíztam kissé, és nem vagyok házas. Ismerősöm pont szakítás után hízott meg. Ismerek olyat, aki fiatalon mindig duci volt, mióta felség és gyerekek befogták az élet "mókuskerekébe", egész lefogyott. Azelőtt csak gépezett és pizzázott, most azt se tudja, mikor hova kapjon. Szóval szerintem nem annyira egyértelmű ez, bár lehet a többségre igaz lenne, ha statisztikát csinálnánk, ezt nem tagadom. Lehet inkább csak a kor miatt van.
2023. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
A sok lángos evés az oka
2023. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen, de addig nem hízott a férjem amíg teherbe nem estem. Ugye akkor én ettem mindent mindennel és abból nyilván ő is evett. Előtte jó testalkata volt, nem volt kövér. Most se hízott meg annyira csak van egy kis pocakja. Ennyi.
2023. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Az azért durva, hogy a nőnek nem lehet egy másik emberke létrehozása ok az elhízásra, de a pasi nasikázhat, ha terhes a felesége.
2023. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk ilyenről szó sincs, hogy én nem hízhattam meg. 10 hónapja szültem és sajnos van rajtam 15 kiló felesleg. Egyszerűen nincs időm, energiám, kapacitásom időben azt enni ami egészséges és mellette mozogni is. Ha nagyobb lesz, akkor ismét lesz magamra időm és akkor lefogyok újra. A férjem soha sem tette szóvá, hogy egy dagadt tehén vagyok ês, hogy de gusztustalanul nézek ki. Nem piszkàlt a terhesség alatt sem. Azt ettem és annyit amit akartam. Viszont mivel nem vagyok kötsög, hogyha rendeltem pizzát megkérdeztem, hogy kér e belőle. Egyértelműen a terhesség alatt gyakrabban fogyasztottam hizlaló dolgokat, mint előtte amikor diétáztam és heti 3 alkalommal edzettem. A férjem egy férfi, aki tisztában van azzal, hogy a testemet áldoztam fel és nagy fàjdalmak közepette adtam életet a kislányunknak. Szerintem ő is tudja, hogy emiatt kritizálni hatalmas bunkóság. Majd ha 10 év múlva is ugyanilyen dagadt leszek (vagy dagadtabb!) miközben tehetnék érte, akkor viszont jogosan szólhatna. Akkor az màr lustaság és nem a terhességből maradt vissza.
2023. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!