Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Telefonba nézés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonba nézés?

Figyelt kérdés

Vettünk egy új telót férjemnek, és a másik ( régi) itthon maradt míg atugrott a szomszédb, ezért hazajött 5 petc múlva teljesen izgatott is volt és rögtön sunyin nézte hogy ott van vagy nézegettem. Emiatt bekaocsolt nálam a veszcsengo, és soha nem nézem de kimentem . a konyhába és elővettem mire ő meg is jelent elkérte, mondtam hogy bele fogok nézni, és inkább földhöz vágta es ra is taposott és összetörte. Teljesen kikelt magából....

Nem értettem de mondtam neki hogy ma ezek után egész biztosan nem.nyugodtam meg...

Mit gondoltok?


2023. máj. 15. 18:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szomszédban anyukák laknak.
2023. máj. 15. 18:49
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen rejteget valamit. Valószínűleg kavar valakivel. Szerintem ez esetben ez nem is kérdés. Persze nem szép dolog, hogy belenézel vagy mondod neki és egy kis düh vagy sértettség jogos lenne, hogy "nem bízol benne", de itt konkrétan egy elmebeteg módjára viselkedő paranoiás reakció történt.
2023. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamit erősen rejeteget.
2023. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

És mi lett az összetört telefonnal?


Én elvinném egy szervizbe és átrakatnám az alaplapot egy másik telefonba majd belenéznék! :D

2023. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is ugyan erre gondolok... Így begurulni ha tiszta az ember... Érdekes lenne.. de hogy deritsem ki hogy mivan?
2023. máj. 15. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem pont így bukott meg, csak neki nem volt ideje összetörni a telót😂. Még biztonsági másolatom is van.
2023. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok féltékeny vagy bizalmatlan fajta ember, nem szokásom belenézni mások dolgaiba. Viszont az én párom amikor új telefont vett, a régit kitette a hálóban az éjjeli szekrényre és azóta se pakolta el, pedig már vagy fél éve megvan az új. Az egy másik téma, hogy miért ilyen hanyag :D Mindenesetre az tuti, hogy nem fél attól, hogy belenézek.

Egy ilyen reakció és ilyen viselkedés után valszeg elszállna a bizalmam, az pedig elég gyors kiábrándulást hoz magával.

2023. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy okos. Előszőr a híváslistát kellett volna lekérni. Kinyomtatni, és csak utána rákérdezni a dolgokra, és ha hazudik, az orra alá nyomni-és mosolyogni. Csak szólók: felrobbant volna:D De a telefon legalább nem tört volna össze, és picike lett volna akkor abban a pillanatban ott előtted. Legközelebb okosabb légy:) Ha valakit le akarsz buktatni, azt le tudod, akár mekkora überásznak is gondolja magát, és akár mekkora hátszele is van. Csak a hogyan a nem mindegy. No meg, hogy akarod-e buktatni?.
2023. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelműen rejtegetett valamit azon a telefonon előled.Én megpróbálnám újra "feléleszteni" a telefont és átnézni.
2023. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem fölösleges feléleszteni a telefont és átnézni.


Én szakítanék.

2023. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!