Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A társadalom szerint miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom szerint miért csak a nőre nézve gáz, hogy nem vették el? Miért nincs olyan, hogy "a pasi, akihez nem mentek hozzá"?

Figyelt kérdés
Miért a nők vannak lenezve, ha egy hosszabb kapcsolatnak vége lesz eljegyzés nélkül? Sose hallottam még olyat, hogy "jajj ahhoz a pasihoz senki nem akar hozzámenni..."

2023. jún. 26. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert általában a nők vergődnek a házasságért meg eljegyzésért. A férfit miért nézzék le azért, mert "nem mentek hozzá", mikor nem is akar házasodni?
2023. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Az csak a munkahelyen gáz. Az egyedülálló férfiakat nem annyira veszik fel, nincs jó hírük. Így aztán csóróskodnak és előbb utóbb megszívják, inkább előbb.
2023. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert mint írta az első. Nem az összes nőre és férfira lehet ezt mondani, tegyük hozzá, de több nő akar házasodni, gyereket, mint fordítva. Na pont ezért.
2023. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

2

Istenem, és mégis honnan tudná a HR-es, hogy kinek van kapcsolata, és kinek nem? Nevetséges.

2023. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Agyadra ment a multi, azért nem érted milyen amikor, kapaszkodj: nincsen a cégnél hr.
2023. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Pedig szerintem van ilyen. Én mindig furán nézek egy férfira, ha már elmúlt 40 és nem házas. Komolytalannak tartom.
2023. jún. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

5

Ok, akkor honnan tudná bárki?

2023. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Meg szokták kérdezni a magánéleti hátteret, érthetetlen hogy most ezzel neked újat mondtam.
2023. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Mert a patriarchális rendszerben ez volt a norma. A nőket így kényszerítették bele a kapcsolatba, gyerekvállalásba. A férfiaknak nem volt érdeke, hogy a nők másfele kacsintgassanak. Ezért ilyen szerepekbe kényszerítették őket. Sajnos a nők még most is hallgatnak erre. Pedig milyen szép is lenne ha végre kiállnának magukért. És leküzdeném végre a tanult tehetetlenséget.

Ha ilyeneket kérdeznek, közölni kell velük hogy semmi közöd te gyökér öskonzervativ f@sz. És lesz@rom a hiszti hogy dehát a szüleim. Annál inkább meg kell mondani a magadét. Nem másoknak hisztizni, akik konkrétan téged soha nem nyomtak el.

2023. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7. A legtöbb interjún megkérdezik a magánéleti hátteret, családi állapotot.

Illetve pár helyen mondtàk, hogy tüntessem fel az önéletrajzban, azóta én beleírtam az épp aktuális helyzetemet. Végül mire az első melóba felvettek eljegyzett voltam, a másodiknál már házas, azóta is ott vagyok.

Többször belefutottam abba a kérdésbe is, hogy akarok e gyereket a jövőben. Mondtam mindig, hogy nem. Sőt, egyszer, házaskènt még azt is megkaptam, hogy biztos csak hazudok az állásért és azért mondom, hogy nem tervezek/ nem akarok gyereket. Az idióta😂 nő aki az interjút tartotta, képtelen volt felfogni a dolgot. Mindegy is, utána megtaláltam a tökéletes helyet:)

2023. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!