Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kezelhető a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhető a barátnőm testvérênek a rivalizálása a lánykéresben?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet: A párommal 4. éve vagyunk együtt és idén a horvátországi nyaraláson akarnám megkérni a kezét.A barátnőm eléggé sejti a dolgot kb nyílt titok a helyzet, de ezzel nincs gond köztünk.


Ugyanakkor a barátnőm lánytestvere kb 10 éve van együtt a barátjával és mindig tengtek-lengtek. Mióta én bekerültem a "háztartásba" mindig próbálnak rivalizálni velünk. Mi nem akarunk velük de rajtuk sok dologban látjuk hogy utánozni akarnak.


A család is sejti hogy lánykérés lesz nálunk. A gond hogy egy hét különbséggel megyünk nyaralni horvátországba, (szintén mi foglaltuk le előbb majd ők is ugyanide egy héttel ők hamarabb és a barátnőm testvére már otthon bejelentette hogy megkérik a kezét majd.


A páromat ez rosszul érintette mivel sejti hogy én is ezt akartam és így már fura helyzet lenne hogy kb ugyanakkor lenne a lanykeresuk.


Engem nem zavar a téma de látom rajta hogy őt igen. Ki mit javasolna?


2023. júl. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyugtasd. Beszélgess vele konkrétumok nélkül arról, hogy a testvéréék viselkedésével magukat égetik le, és csak pockot kapnának, ha tu alkalmazkodni kezdenétek, pl. elhalasztanátok valami fontosat. Javasold neki, hogy koncentráljon ő is a boldogságotokra, és tudatosan hagyja figyelmen kívül, ami be próbálja árnyékolni.

A kezét pedig természetesen megkérném.

2023. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Mondd neki hogy vicceltél, valójában eszedbe sem jutott hogy megkérd.
2023. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nah... ez nagyon kiábrándító. Picit lehettél volna romantikusabb. Mivel a meglepetést már előtted, így csak tovább rontod a helyzetet, ha vársz Horvátországig. Talán kijavíthatod, ha szervezel valami spontán lánykérést.

Ezek pl. aranyosak:


[link]


[link]



[link]

2023. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Menjetek el a hetvegen egy szep helyre es kerd meg ott a kezet :)
2023. júl. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

A legjobb az lenne, ha tudnátok rajta nevetni. De mivel a barátnődnek ez nem megy, ezért én így előrehoznám és megkérném a kezét valahol máshol, ha van rá lehetőséged.


Pont a lánykérés “lényege” veszik így el, hiszen a barátnőd tudja, hogy meg fogod kérni a kezét, viszont így nagy valószínűséggel nem egy romantikus emlékként , hanem kicsit ilyen kellemetlen élményként fog megmaradni. Főleg, ha a sógor esetleg pont ugyanúgy intézi a lánykérést.

2023. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Hozd előbbre a lánykérést, legyen így meglepi (nem maga a lánykérés, hanem a "mikor").
2023. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamarabb kérném meg a kezét. Aztán had egye a fene a párod testvérét😅
2023. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Kihívni egy kick-box meccsre.
2023. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus körülményeket szerencsére nem túl nehéz rittyenteni. Kérd meg a napokban, akár minél előbb, és meséljétek el az irigy tesónak, hogy már jegyespárként fogtok utazni.
2023. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csajod helyében én kiröhögném az ilyen irigy rokont, ha tesó, ha nem, problem solved.
2023. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!