Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Védekezés a másik tudta nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés a másik tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Ha a feleséged ezt tenné hosszabb ideig, később megtudnád bocsátani, ha rájössz?
2023. júl. 27. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem azon kellene gondolkodni, hogy miért nem beszélgettek őszintén egymással? Nem a tünettel kellene foglalkozni, hanem hogy miért alakult ki! És azon gondolkodni, hogy ezen akar-e mindkét fél változtatni, vagy nem. Ha csak egyik akar, az nem elég, akkor lehet különválni.
2023. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Mire gondolsz? Hogy gyereket akarunk és kiderül, a másik fél pl. titokban fogamzásgátlót szed?

Mert ez örökre kinyírná a bizalmat valószínűleg.

2023. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Ritka okos nő lehet.

A legtöbb könyörög hogy vegyék már el legyen gyerek ne maradjon vénlány.

2023. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Igaza van, én is védekezek gyógyszerrel, ugyanis ha bármi beüt, nekem kell abortuszra menni.


Viszont én mondtam a barátomnak, hogy nálam fixen NEM lesz gyerek, mert nem akarok.

2023. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nőként mondom hogy ez durva. Ennek valami oka van ha egy nő ilyet tesz. Gerinctelen dolog mert tévedésben tartja a másikat és beszélni kéne inkább nem így megoldani. Valószínűleg ha ezt negtudnàm örökre gallyra vágná a bizalmam feléje...
2023. júl. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez volt a Barátok köztben Zsófival és Zsolttal
2023. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi volt a pontos helyzet.


Ha úgy volt, hogy meg volt beszélve a gyerekvállalás, és így jövök rá, hogy védekezik, akkor az nagy gáz, akár válóok is lehet.


Bátyám 1 év után jött rá, hogy "meddőségi problémával küzdő" felesége valójában spirált tetetett fel, azért nem esik teherbe. El is vált tőle.

2023. aug. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!