Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők általában inkább vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában inkább vágynak házasságra, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Én a környezetemben ezt figyeltem meg, hogy a nők sokkal jobban érdeklődnek az ilyen esküvő, házasság témakörben. Sokkal többször téma ez, hogy ez meg az a barátnőm is férjhez ment, milyen szép volt a menyasszonyi ruhája, most született babája, nekem mikor kérik már meg a kezem, stb. Férfiaknál sokkal ritkábban téma az ilyesmi és sokkal kényelmesebben elvannak házasság nélkül is. Persze van kivétel, de általában ezt tapasztaltam.

2023. aug. 6. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nőknek ez a vágyuk, hogy minnél fényüzőbb esküvőjük legyen, meg ekkor ők legyenek a központban. Egyik kolléganő az esküvő után egyből rohant is átiratni belépőjén a nevet.
2023. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A nők szerelemből házasodnának, a férfiak azért, hogy valaki ellássa őket.
2023. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Sztm igen.

Mondjuk engem hidegen hagy az esküvő.

2023. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert lebabázás után kinél marad a kölek váláskor? A nőnél. Be kell biztosítani magunkat. A pasi megy mintha semmi se történt volna. A papír mint biztonság igenis számít.
2023. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Persze hogy fontosabb nekik mert csak jól jöhetnek ki belőle (már amikor). Váláskor viszi a fél vagyont és jobban áll mint valaha. Színtisztán a barátnők előtti felvágásról meg az anyagi sorsuk biztosításáról szól. Valódi igazi nőknek nem számít a házasság.
2023. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Váláskor viszi a fél vagyont és jobban áll mint valaha."


Dehogy viszi! Csak amit közösen szereztek annak a fele jár, de mivel sok nő elvárja, hogy a pasinak mindene legyen, így a legtöbb üres kézzel távozik, mint az én exem is csak a ruháit vitte.

2023. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 szerencsés esetben, de a csok és babaváró korában szerinted ez a standard?
2023. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem vettem ilyent igényben, de benyeltem a svájci frankos hitelt. Aki meg felvette, de közben elválnak, ott tudtommal lehet visszafizetni, és ilyen esetben meg a hitel is feleződik, és a fennmaradóból is azé a több aki többet adott bele.
2023. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

“Valódi igazi nőknek nem számít a házasság.”


Attol meg, hogy nekem fontos a hazassag, meg valodi nonek tartom magam. Aki nem akar hazasodni, az ugyse fog, nem kenyszerithetik ra. Ha meg igen, jo hulye.

Egyebkent olvass el itt nehany kerdest, gyerekes nok kerdezgetik, mikor veszi el oket a gyerek apja mert mar x eve egyutt vannak es sok esetben meg eljegyzes sem volt. Szoval aki nem akar hazasodni ferfi letere, az nem is fog. Akkor sem, ha gyereket csinalt.

2023. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
A házasság néminemű biztonságot, állandóságot jelent. A nőknek pedig evolúciós okokból fontos a biztonság, hiszen az utódokat is csak úgy tudja biztonságban felnevelni, ha abban ő maga sem szűkölködik.
2023. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!