Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam halt meg?

Figyelt kérdés

A férjem azt követően halt meg (reggel), mielőtt este elég durván veszekedtünk egymással.

Sok minden miatt, de azért is, ami miatt a megjelölt kategóriát választottam, hogy nem igazán volt szex köztünk már jó ideje és ezt elég durván (dühös voltam) a fejéhez vágtam; ami mégis volt nagyon kevés (kb. 4 év alatt 3 alkalom), ezek is silányak voltak, mert nem tudott szexelni, impotens lett. Erről igazából ő tehet, mert a rendszeres és régóta tartó alkoholizálása miatt először cukorbeteg lett, majd impotens is.

Mivel mégiscsak vannak igényeim ezen a téren, emiatt is dühösen kérdőre vontam, hogy bezzeg van egy fia az első házasságából, tehát ő bizonyítéka, hogy az első feleségét meg tudta d...-ni, állítólag volt afférje a titkárnőjével is, de mire engem megismert és házasok lettünk, ez megszűnt irányomba a már említett okok miatt (cukorbaj, impotencia).

Szívbeteg volt, szerintem a stresszt kerülnie kellett (volna) de ekkor annyira dühös voltam rá, hogy erről megfeledkeztem, persze ő is dühös lett és elég hülye kifogásai voltak ("beteg vagyok"). Persze, az alkohol miatt, erről meg ő tehet, nem sorscsapás következménye, amiről nem tehetett volna.

Persze szeret(t)em, szeretem a mai napig az alkoholizálása ellenére is, meg minden ellenére, most meg végképp nincs szex, még silány sem, mint ami volt, míg élt.

Nem igazán tudom most már ezt hová tenni.

Ráadásul lett egy szeretőm, aki a legelső szex során irtó gyorsan elment és emiatt nagyon szégyenkezik és ő meg ezért nem foglalkozik velem többet.


2023. aug. 15. 13:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Hogy mi van???
2023. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológust keress fel. Itt nagy bajok vannak.
2023. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem miattad

Ő élt mérgező életet

2023. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

Bűntudat beszél belőled.


Magad írtad, hogy betegségei voltak.

Ez bármikor bekövetkezhetett volna.


Nyugodjék békében.

2023. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm. Egy orvost is megkérdeztem, miattam halt-e meg, mert veszekedtünk halála előtt közvetlenül és a stressz a szívbetegeknek ártalmas/végzetes is lehet. Ebből indultam ki, hogy szívbetegség - stressz (veszekedés) és halála óta lelkiismeret furdalásom van. Viszont jogos volt a panaszom, elvégre akit szeretek, aki a férjem, a házassághoz a szex is hozzá tartozik, nem apácaéletmód. Ezt is mondtam neki, hogy ha nem tudná, a szex is a házasság velejárója, még azt is mondtam, ha ez nem tetszik, elválhatunk egymástól (pedig szeret(t)em a mai napig, pedig már meghalt.


Ahelyett, hogy értékelte volna, hogy tényleg szeretem és csak azt "várom el", ami "jár", ha már házasok vagyunk, mert azok voltunk és nem szimpla jó haverok, halálba itta magát.


Nem értem amúgy, sok férfinek az alkohol fontosabb a nőknél...., miért?!


Szerintem a szex sokkal jobb, mint a pia (én soha nem rúgtam be, utálom az alkohol ízét, akármilyenről is van szó.)

2023. aug. 15. 14:18
 6/43 anonim ***** válasza:
41%
Ha ennyire szex orientált vagy, akkor mi a fszért álltál össze egy alkoholistával? Vagy azt gondoltad idővel meggyógyul majd?
2023. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%

Bocsáss meg, hogy őszinte vagyok veled, de a következő napokban a gyűlölet, harag, szeretet, szomorúság, bűntudat fog keveredni benned a párod halála miatt.


Ezért írod azokat, amit.


Fontos, hogy bocsáss meg neki a hozzáállásért.

Magadnak meg a viselkedésed miatt.


Mindenkinek van hova fejlődni... Senki sem tökéletes.

2023. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de meghalt a párod, és te most is a szexhiányon pörögsz?

Valószínűleg az alkoholizmusa miatt halt meg, gondolom az orvos is ezt mondta. De ha ennyire rossz volt, akkor el kellett volna tőle válni már hamarabb.

2023. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem miattad.
2023. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem csak a szexhiányon pörgök, de ez (ennek hiánya) egy házasságban eléggé gáz. Ezért pörgök rajta. Amúgy nemcsak ezen pörgök, sok máson is, de most éppen ezt írtam ide.
2023. aug. 15. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!