Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az elmúlt 13 évben a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 13 évben a magyar kormány intézkedései (pl. a családtámogatásokkal) több vagy kevesebb párkapcsolatot, majd házasságot hozott létre?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanolyan minden ez ügyben, mint 2010 előtt?
2023. okt. 10. 06:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Biztos növekedett csak nem olyan mértékben hogy a népességfogyást lelassítsa.
2023. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%
El kell ismerni, az előző 8 évnyi (Medgyessy-Gyurcsány-Bajnai vezette) hivatalosan baloldali kormányzáshoz képest, amikor egy rokonom szavával "szinte nem lehetett az utcán babakocsit látni", a házasságkötések és a születésszám terén mindenképp javult a helyzet. Aki akkor már felnőtt volt, az tudja ezt.
2023. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

2! Akkoriban több gyerek született! Ha akkor kimentél az utcára és láttál 10 babakocsit, akkor ha ma mégy ki ugyanott látsz 9-et.

Igen a termékenység javult, de a születési szám csökkent.


Igen, te nem voltál felnőtt akkor úgy tűnik.

2023. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Csak az a baj, hogy ezek nagyrésze, kényszer szülések...Mert lakáshoz/házhoz jutni, nem nagyon lehet jelenleg. 10 év, és annyi egyedulállo anya/apa lesz, hogy szinte nem is talal majd az átlag szingli nő, gyermektelen pasit...
2023. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nem veszem fel a retkes babavárót, pedig akartam, csak hát 30 éves kor felett nem lehet, mondjuk úgyis lelépek innen ha befejezem az egyetemet :D (levelező)
2023. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%
#3: Nem értek egyet és kösz a sértegetést. A stílus maga az ember.
2023. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
jav: Nem értünk egyet...
2023. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

#4-el értek egyet. Csak azért lett több házasság és gyerek, mert különben a többség aki nem örököl, az élhetne a szüleivel.

Mivel más esély nincs lakáshoz/házhoz jutni (legalábbis a többségnek) ezért inkább házasodnak és felveszik a babavárót, CSOK-ot stb. Több ismerősöm is annak idején sima élettársi kapcsolatban élt, már volt egy gyerek, de csak úgy kaptak hitelt ha házasok, és kizárólag ezért házasodtak össze.

Kérdezem én ha nem kellene házasodni meg 3 gyereket produkálni a hitelekhez akkor vajon hány fiatal házasodna/vállalna gyereket?

Válás is jóval több lenne, mert már most is sok házasságot csak a hitelek tartanak össze (tisztelet a kivételnek).

2023. okt. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

De az volt a kérdés, hogy MIÉRT lett több a házasság és a gyerek?

Szerintem nem.

2023. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. A kérdést visszaszívtam, bocs.
2023. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!