Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férj is van ezzel így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férj is van ezzel így ? A feleségemet elsősorban azért vettem el, mert úgy éreztem hogy nagyon bevállalós a szex terén, könnyen kapható sok mindenre.

Figyelt kérdés

Szerelmes ugyan sosem voltam belé, de megismerkedésünk utáni években egyre jobban megszerettem. Így elmondhatom: szeretem Őt.

Kezdettől fogva láttam a jó és rossz tulajdonságait, nem volt előttem rózsaszín köd.

Ő nagyon szerelmes volt annak idején, én végig tudtam hideg fejjel gondolkodni.

Tudom milyen a lángoló szerelem, mert Ő előtte volt olyan is az életemben. Fantasztikus érzés volt, viszont képtelen voltam józanul gondolkodni.

Kicsit mindig bűntudatom volt, hogy nem voltam a feleségembe szerelmes úgy igazán...ezért is írtam ki a kérdést.



nov. 8. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem csalod meg, és boldog melletted, akkor nincs ezzel gond.
nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Nyigi. Egy rakat férfit ismerek aki ugy vett el valakit hogy racionalitás húzoxik meg csak mögötte és semmi más nem


Nagyon sok ferfinak inkább a jelzök kellenek. Mert a csaj pénzes, vagy mert a nő házias anyakanca tipus, mert ez meg az és jelzők tömkelege.

És nem szerelemből hazasodnak az érdekek sokkal jobban vannak előrébb nagyon soknál. Pl a szexi cica nem kell mert inkább a pénzes nő akivel előrébb haladhat, vagy a nagy szerelme sem kell mert azzal meg nem lát egy normális jövőt es inkább a rosufogú de az meg tudja az idegen nyelvet is.


Pl igy van felesége a whiskysnek is hogy nagyon kellett neki olyan nő aki keni vágja az angolt..

nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Számtalan fèrfit ismerek aki azért cserélte le a nagyszerelmét mert masik igaz ronda nőnek de az apja fullon van és családi vállalkozásba is beveszik igy a pasit.

Nagyon sokan "felfelé" házasodnak. Keveseket vezérel a lyuk mint téged.

nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

*marmint sok olyat ismerek akik érdekből házasodnak. Szerelmesen házasok azok inkább a kis hülyék akiket milf felcsinálnak. "Véletlen" teherbe esik a 40 es a 27 évestől. A 27 éves meg szerelmes mint a nagyágyú és hős apuka.

Azért a 35 feletti pasiknál már ész is van.

nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő nagyon hozzám akart jönni, mert szerelmes volt. Én pedig hálás voltam Neki, mert sokat köszönhetek Neki, sokat segített nekem, mindig mellettem volt. Együtt éltünk már a házasságunk előtt is. Így hát elvettem feleségül.
nov. 8. 19:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok házasok, azaz pontosabban mióta éltek együtt? A szexben "beváltotta" a várt reményeidet? A kapcsolatototok azóta jó? Boldog veled? Te boldog vagy vele?
nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

A magam részéről sohasem kezdtem volna kapcsolatot anyagi előnyökért, házasságot meg végképp nem.

nov. 8. 19:30
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen férfit ismerek, sem vonzónak sem érzelmei nincsenek a nő felé csak azért van vele mert az évek így hozták, hogy legalább van ki házias rá.
nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6:


9 éve vagyunk együtt, ebből 4 év házasság. Igen szexuálisan ő egy fantasztikus Nő, nem azért mert bombázó alakja van, hanem mert olyan bevállalós :)

Az ember idővel sajnos már nem érzi olyan értékesnek azokat a dolgokat, amiket megkap szex terén mert megszokja...viszont tudom, hogy 10-ből 8 nő nem lenne olyan jó mint Ő.


Voltak hullámvölgyek, mint sok kapcsolatban, de összességében sztem boldogok vagyunk, gyerek is van, a szerelem persze már nála is elmúlt :)

nov. 8. 19:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9 év alatt már sok mindenben kitarthattatok egymás mellett, ha összeségében boldogok vagytok, akkor szerintem nincs gond. A kezdeteken már felesleges gondolkodni.
nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!