Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férj Dr.XY akkor milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj Dr.XY akkor milyen választási lehetősége van a feleségnek nèvviselés esetén? (PL.: dr.Kiss János -Dr.Kissné Éva?) Vajon ilyen választás a feleségnek?

Figyelt kérdés

#házasság #anyakönyv #Nèvviselès
febr. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Kiss Jánosné

Dr. Kissné Nagy Éva

Kiss Éva (ekkor szerintem nem lehet doktor)

Kiss-Nagy Éva (ekkor nem tudom, lehet-e doktor)

febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Dr. Kiss-Kovács Éva

Dr. Kissné Kovács Éva

Dr. Kiss Jánosné

Ha jól tudom, a "Kiss Éva" verzió esetén nem lehet "Dr. Kiss Éva".

febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe nem jutna a férjem doktori címével villogni, szerintem iszonyú szánalmas. Egyből kiderül a névből, hogy nem a feleség Dr, de flexel vele.
febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Kiss Jánosné Szép Ilonka

Dr. Kissné Szép Ilonka

Plusz egyéb variációk doktor nélkül, az ugyanis máshogy nem lehet a nevében mint a fent írt kettőben, és gondolom erre irányult a kérdés. Nem lehet Dr. Kiss-Szép Ilonka, pláne nem Dr. Szép Ilonka. Csak olyan módon hogy kiderüljön hogy a férje doktor.

febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es rosszat írt. Nem lehet Dr. Kiss-Kovács Éva, mivel ő nem doktor. Csak doktorné lehet.
febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan változatoknál lehet felvenni, aminél egyértelműen kiderül, hogy a férj a doktor. Pl. Dr. Kissné Éva lehet, Dr. Kiss Éva nem.
febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kesves 3.kommentelő!


Nem az volt a kérdés te mit gondolsz. H nem tudsz érdemben válaszolni akkor ne tedd!!

febr. 20. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Legyél Jánosné csak hogy a doktor eléd kerüljön.
febr. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!