Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők, léptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, léptetek már félre, ha igen, mi okból, mi vezérelt, mi lett a folytatás, vége?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Èn nökent tettem meg ezt. Igazából szerelem volt.


Férjemmel 5 évig éltünk együtt, és ossze házasodtunk. Nem gondoltam ezt végig teljesen. Férjemmel olyan állóvíz volt minden. Jó ember volt, de ennyi. Sokszor voltak anyagi gondjaink, mert ö többet akart költeni mint amennyit kerestünk. De olyan pocsoja szerü volt minden.


Aztán jött a nagy Ö. Munkatárs, hónapokig tartott mire kialakult, de szinte elsö perctöl kezdve tuttuk... Aztán nyuszi voltam otthagyni férjemet. Féltem, pedig már csak a másikat akartam. Bánom, hogy nem léptem le férjemtöl elöbb és megcsaltam. De miután egy szoros kapcsolat alakult ki a másikkal, már tudtam mit akarok. Elhagytam a férjemet, és a nagy Ö-val vagyok most már 5 éve, második gyerekünket várom, és 5 év után is ugyan úgy szeretjük egymást, egy kicsit sem érzem állóviznek ezt a kapcsolatot, itt végre boldog vagyok....

2012. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Kedves első,kérj helyesirási szótárt a szülinapodra az új szerelmedtől,jól jön majd!!!:D
2012. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Első példa arra hogy a nőknek mennyire számít a pénz
2012. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a félelmetes, hogy mindig mindenkinek van valami jó oka arra, hogy megcsalja a másikat.
2012. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem léptem félre és nem is tenném meg soha....
2012. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

bár nem vagyok házas, de egyetlen egy kapcsolatomban sem csaltam meg a párom, még egy csókkal se.


F/30

2012. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem a kérdezőnek nem volt elég a pénz, hanem a férje akart túlköltekezni. Ez azért nem ugyanaz.
2012. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
soha nem csaltam meg senkit. nemhogy a férjemet.
2012. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen. 14 év házasság után. Elegem volt a férjemből és izgalomra vágytam, vagy csak arra hogy történjen valami. Hát jött is egy jó pasi, előbb barátság, aztán szerelem. Nem gondoltam én válásra, két gyerekkel nem ugrál az ember, csak reméli hogy lehet még boldogabb. Később megérett a helyzet a válásra is. Most már 7 éve vagyok együtt a szerelmemmel. Mielőtt jön a fejmosás, a férjem agresszív volt, beismerte hogy megért amiért megcsaltam. Én meg persze hülye voltam hogy annyi évig hagytam hogy uralkodjon rajtam meg a gyerekeken.
2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!