Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik nevet válaszam? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nevet válaszam? Melyik hangzik jobban?

Figyelt kérdés

Menyhártné Kovács Katalin

Menyhárt Róbertné


2013. jún. 7. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem lehet mindkettő? Pl. anyám neve az így hangzot volna a te neveddel, neki így volt: Menyhárt Róbertné Kovács Katalin.

De lehet az első lehetőséggel jobban jársz.

2013. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezek közül kellene választani, én az első variációt választanám. Így azért a saját neved is megmaradna.
2013. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
A másodikat semmi estre sem, te jó isten, ne viccelj már! Az elsőt sem, csak ha nagyon de nagyon muszáj lenne, vagyis ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Miért akarsz mindenáron "né" lenni? Van neked is saját, szép neved. Legyél Menyhárt Katalin, az a legszebb!
2013. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Én megtartanám a lánykori nevemet is. Így az elsőre szavazok.
2013. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Menyhárt-Kovács Katalin. És a férjem is az lenne, és a gyerekeink is. Ha már névfelvétellel akajuk kifejezni az összetartozást, akkor ne csak én tegyek érte.
2013. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

A kettő közül egyértelműen az első, de már a felvetett lehetőségekből látszik, hogy eléggé máshogy gondolkodunk e téren. :) (Nekem ezek a lehető legutolsók voltak az összes variáció közül)


Válaszd amelyikkel TE szívesebben együtt élnél. :)


Sok boldogságot!

2013. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Az elsőt választanám. Nekem a második megoldás nem szimpi.
2013. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Én az elsőt választaném ezek közül, így benne maradna az eredeti neved is.
2013. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha már -né szeretnél lenni akkor első.Második kicsit ósdi azt hiszik majd hogy 60 éves vagy meg fogalmuk se lenne hogy mi a keresztneved.
2013. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az első jobban hangzik
2013. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!