Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szoktathatnám le erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatnám le erről?

Figyelt kérdés

Tegnap említette a férjem, hogy megy bulizni a barátaival. Este volt, félkómás voltam, nem maradt meg, hogy melyik napról van szó. Reggel rákérdeztem, hogy péntek, vagy szombat, mert nem emlékszem rá.


Erre mondta, hogy hááát, akkor lehet, hogy mégsem megy, biztos akarom-e...? Viccelődtem vele, hogy na, akkor nem engedlek el sehová, te ne menj a barátaiddal bulizni, stb. Pár másodperc csend, majd viccelődtem tovább, hogy na, a fordított pszichológia sem működik?


Számtalanszor előfordult már ez. Engem egyáltalán nem zavar, ha elmegy bulizni, nem is túl gyakori, én meg elfoglalom magam addig ezer más dologgal.


Mégis, szinte engedélyt kér és feltételezi (lövésem sincs, miért), hogy nem akarom, hogy elmenjen.


Az egyenes kommunikáció híve vagyok, ha azt szeretném, hogy itthon legyen velem, akkor megmondanám. Ezt ő is tudja. Nem játszmázok, nem szoktam mást mondani, mint amit gondolok. Annyit kérek, hogy szóljon, tudjam, hogy hol van, ne keressem mondjuk este, feltételezve, hogy mondjuk balesete volt és azért nem ért haza.

Az se érdekel, hogy mikor jön haza, ha reggel, akkor akkor.


Kezd már zavaró lenni ez az engedélykéregetés. Felnőtt ember, nyugodtan menjen szórakozni, csakis attól tegye függővé, hogy neki mennyire van kedve hozzá.

Ez visszafelé tökéletesen működik, ő se szól bele, ő is annyit kér, hogy tudja hol vagyok, ne parázzon feleslegesen.


2013. jún. 28. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Szakítsatok , hagyd ott a p-csába m majd felnő.
2013. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem ülj le vele és mondd el ezt neki :)

véleményem szerint csak azt szeretné hogy ne aggódj és hogy ne érezd azt hogy ő most előled menekül..:)


és elsőnek üzenem miért kéne ezért szakítani?! mert figyel a párjára és nem szeretné hogy ebből legyenek a feszültségek?! csak figyelmes..

2013. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

ja nem ő az aki elvált már és az előző rövid pórázon tartotta?


Már megírtuk, ez legyen a legnagyobb problémád...

2013. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mondd, hogy nem az anyukája vagy, akitől el kell kéredzkeni, hanem a felesége, akinek "csak" szólni kell.
2013. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
A soraidbol kiderul, hogy bejelentette, viszont mivel rakerdeztel masnap, igy talan ugy erezte, hogy nem szeretned ha megis elmenne pl.
2013. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

ui: egyébként ha ennyire zavar és nem tudod magad túltenni rajta akkor talán mégsem Ő az életed párja...vagy nem tudom.


Nekem ez egy piszlicsáré dolog egy házasságban hogy így nem veszi a lapot, főleg hogy hogy az előző asszony jóformán a fején ült...


Ha nem tudod tolerálni hogy ilyen és ennyi idő alatt sem változott akkor tényleg nincs értelme az egésznek.

2013. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Még a végén azt gondolja majd, örülsz is, hogy elmegy, mert nem szeretsz vele lenni...
2013. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem a problémádat. Szerintem, egy házasságban normális, ha a külön szervezett programoknál kvázi engedélyt kérnek egymástól. Persze nem úgy mint egy szülőtől szokás. Azonkívül annal is igaza lehet, aki azt gondolja, örülne, ha marasztalnád. Legalábbis néha, egy kicsit.
2013. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a minap már feltetted ezt a kérdést.
2013. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!