Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, akiknél a szex már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akiknél a szex már inkább megszokás, mintsem élvezet és örömszerzés?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. :( pedig olyan keveset kéne ez ellen tenni. Csak mind a két félnek akarni kéne, hogy ne így legyen.
2013. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti,hogy van ilyen!
2013. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Most őszintén. Akik 20-25 éve együtt vannak, azoknál azért mégsem ugyanaz az érzés, mint az első időkben. Igenis rá lehet unni a másikra és olykor a praktikák sem segítenek. Nem lenne ennyi válás a szexuális problémák miatt, ha egy csettintésre lehetne rajta változtatni.
2013. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak 1 éve vagyunk házasok, de néha úgy érzem csak feleségi kötelességből fekszem le a férjemmel. Nem mondom, hogy mindig de van ilyen.

De ő mindig élvezi, én pedig örülök, ha örömet szerzek neki. És annak ellenére, hogy ő nem megszokásból van velem, hanem teljes mértékben az élvezet kedvéért, még sem iparkodik, hogy nekem is örömet okozzon.

2013. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ! Ilyenkor kell(ene) megbeszélni a férjeddel, hogy Neked mi okoz örömet, ugyanis nem gondolatolvasó. Ha vágy nélkül mész bele egyre többször az együttlétbe, ki fogsz égni és tényleg megutálod a szexet.
2013. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gömbicica ***** válasza:
90%

A "szex" mint olyan bárkinek megy. Most kissé szögletes leszek, de a kutyának, macskának, ...... is.

Az élvezet, az örömszerzés az, ami megkülönbözteti az embert az állatvilágtól.

Na ehhez kell némi intelligencia, tolerancia......

A jó szexet tanulni kell!

Az ember hajlamos mindig hasonlitgatni, és sosem elégedett önmagával.Legyen az nő, vagy férfi tök mindegy.

E helyett inkább a természettől kapott adottságaiból kellene a lehető legtöbbet kihozni.Sok irodalom van ezzel kapcsolatban a netes cikkekről nem is beszélve.

És sosem a mennyiség, hanem a minőség számit. Attól lesz örömszerzés és élvezet.

És nem kell sose szégyenlősködni.

Az erotika valahogy felejtős lett, ugyan ugy, mint az udvarlás. Természetesnek veszik, hogy egy tapsra kapnak, és a nő, hogy tapsra oda adja magát. Ezáltal mint nő elveszti varázsát, vagyis nem kell érte küzdeni, szabad "préda". (kivételek mindig vannak!!!)


pl. egy oldal: [link]


Most eszembe jutott egy irás Grétsy László Tanár Urtól:

Grétsy László -a-nyelvi-példa-szerzője

linket ezzel kapcsolatban a rendszer nem engedte tovább :-( szerintem beirjátok gugliba kiadja:

"Lefeküdtél vele, mi?

– Á!

– Becsapsz, mi?"

Kiadja igen!!! megpróbáltam!Bejön az oldal.


Legyetek őszinték. Az egész szexet hogy nevezik általában, főleg a férfi nem?

Szeretkezésnek nagyon kevesen. Van minden helyette, ami az egész dolgot lealacsonyitja,......


Hát igen sok embernél megszokás!!!! Oda lett az öröm, az élvezet. Kiment a divatból :-( Kár érte. Ujra divatba kellene hozni :-)


Kedves fiatalok!!! Nektek még lehet változtatni!

Legyen cél, hogy partnereteknek örömet szerezzetek, és élvezzétek a Vele töltött perceket.

Az élet tul rövid ahhoz, hogy csak ugy hagyjuk elfolyni.

(mellesleg megjegyezném, hogy a lányok tizen egynéhány éves korban kezdett nemi élete nagyban hozzájárul ehhez a helyzethez -szerintem-) Azért mert megjött a havi,nőies formái vannak, lelkileg szellemileg közel sincs azon a szinten, hogy a sex mint olyan élmény legyen számára. Talán nem kéne cikizni azokat, akiknek még nem volt 13-14 évesen fiuval kapcsolata. semmiről sem maradnak, maradtak le.)

bocsánat, ha nagyon eltértem volna a tárgytól :-(

Üdv. :-)

2013. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve vagyok együtt a párommal, és bizony beszélgetni kell erről, különben le lehet húzni a rolót. Egyik fél sem gondolatolvasó, s a színeskedés nem old meg semmit. 26N
2013. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokat nézve, talán kivételek vagyunk. Harminc év együttlét után is tudunk ájulásig szexelni. Meg kell egymást tanulni. Csak úgy és csak olyat csinálni, ami a másiknak jó. Figyelünk egymásra és úgy állunk hozzá, hogy a másiknak szeretnénk örömöt szerezni. Eddig ez bevált. Azért kell hozzá, hogy kb egyforma legyen a szexre az igény.
2013. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

11 éve vagyunk együtt.


Így persze voltak olyan időszakok, amikor pl én kevésbé kívántam. Mondjuk szülés után pár hónapig pl. Aztán ezen túllendültünk, visszaálltak a hormonok, fene tudja, most megint jó :)

De a férjemnél is volt, hogy ő nem volt a topon épp. Stresszes időszakban mondjuk. Azért ezek nem voltak hosszú időszakok.

Örömszerzés azért mindig cél volt, csak nem mindig egyformán mind a két fél öröme :P


Arra én mindig figyeltem, hogy azért annak ellenére, hogy nem kívánom annyira a sexet, azért legyen, legalább heti 1-2, szóval ne legyen nagyobb kihagyás. Egyrészt, mert evés közben jön meg az étvágy, másrészt, mert könnyen megszokhatja az ember, hogy nincs összebújás, és szerintem az nem jó.

2013. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!