Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kezelni a hisztijét?

Figyelt kérdés

Nem sikerül a teherbeesés, így elhatároztuk, hogy kivizsgáltatjuk magunkat. A férjemmel kezdjük, orvos is így javasolta, mivel neki fájdalommentes a vizsgálat.

Holnap megy mintát adni, viszont előtte három nap önmegtartóztatás van előírva.

A jelek szerint kezd belekattanni ebbe, mert most én is tiltva vagyok és a jobb keze is.


Frusztrált, hisztizik, rosszabb, mint egy primadonna. Hagyjam békén, vagy próbáljam csitítani? Gondolom holnap elmúlik magától, de tegnap óta néha nagyon nehéz elviselni.


2013. júl. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt is ideges lehet hogy le kell adni a mintát...gondolom fél hogy mi lesz ha kiderül valami rossz, hogy csorbult a férfiassága, mert nem lehet esetleg gyerek az Ő hibájából...
2013. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

3 nap szextilalom miatt? Mi lesz vele, ha szülsz majd?


Ha hisztizik, nyugodtan mondd meg neki, hogy abba elehet hagyni.

2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, ilyen szempontból nincs vele gond. Minden mással is jár rendesen orvoshoz, még urológushoz is, pedig ott nem kellemes a vizsgálat.

Van egy gyereke, de 20 éves, az orvosok szerint bármi történhetett 20 év alatt.

Én soha nem voltam még terhes tudtommal, a családom nem híres a könnyű teherbeesésről, ezért sanszosabb, hogy az én készülékemben van a hiba.


Őt azért vettük előre (ezzel egyet is ért), mert a nőknél kényelmetlen, fájdalmas a beavatkozás, míg neki csak mintát kell adnia.


Az se lehet gond, hogy tiltólistán vagyok, mert egy műtétem után két hétig örültem, ha egyedül mentem wc-re, nemhogy szex - teljesen jól viselte, inkább sajnált az állapotom miatt. De akkor magának meg tudta oldani. Most ugye ez is tiltólistás...

2013. júl. 3. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha szülök, akkor magának megoldja, vagy vannak egyéb módszerek is. Most ugye a mintát "érlelnie" kell a gyártási helyén, gondolom feszíti már...
2013. júl. 3. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy feküdjön le aludni. Ha szerencsétek van, akkor egy éjszakai magömlés nem tesz be a 3 napi szentéletűségének.
2013. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsán beszélsz a férjedről.
2013. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!