Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nem rossz annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem rossz annak akinek kimarad az életéből az esküvő az életre szóló nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 00:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

létezik "életre" szóló szerelem esküvő nélkül is


De, egyébként biztos rossz,

de hol érdekeljen ez engem?


Attól, hogy valakinek rossz, nekem még nem lesz jobb.

2013. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek rossz, akinek kimarad az életéből, amire nagyon vágyik.

A nagy szerelemre nagyon sokan vágynak, esküvőre kevesebben. :)

2013. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Annak rossz, aki egész életében soha sem boldog, nem kapja meg, amire igazán vágyik (legyen az egy nagy ház, karrier, egy sportkocsi, egy gazdag öreg férj vagy az igazi szerelem, nagy család stb.). Amúgy a nagy szerelem nem függ össze a házassággal, mondom ezt "házasság-pártiként", bár ez hülyén hangzik.
2013. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A nagy szerelem és az esküvő két külön dolog.

Az esküvő csak egy kuurva drága buli, gondolom, itt a lakodalomra gondolsz, mert különben házasságot írtál volna.


Én még nem voltam férjnél, bár már többször lehettem volna.

Lehet, hogy még leszek, nem tudom, de nagy lagzit nem akarok. Egy családi vacsorát az esküvő után, és egy nagyobb bulit a barátokkal.


45/N

2013. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Vágyom a szerelemre, és ha egyszer kölcsönös lesz, akkor boldog leszek. De esküvőre sosem vágytam. Nem látom értelmét, számomra csak egy giccses party.
2013. júl. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt nagy esküvőm, pedig soha nem akartam. A volt férjem családja akarta nagyon.

De úgy gondoltam, vele szeretném leélni az életemet, akkor miért is ne?

A nagy dínom-dánom után kb. úgy kezelt, hogy "na, ezt is letudtuk". Kiderült, hogy a családja noszogatta állandóan, hogy legyen már egy felesége...

Mikor jeleztem a problémákat, vagy a vállát vonogatta, vagy lekicsinylette azokat. Végül a sokadik ilyen alkalom után ő mondta, hogy jó, váljunk el.


Ezután megsimertem életem nagy szerelmét, aki megígérte, hogy soha nem fog elvenni feleségül.

2013. júl. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem több nagy szerelem és több esküvő volt, nem hinném, hogy az a rossz, ha kimarad ebből valaki, inkább az a rossz, ha nem tud úgy élni, hogy boldog legyen.
2013. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerelemre szinte minden ember vágyik, egyénenként eltérő, hogy milyenre. Mindenki a filmekben látott tökéletes happy end-re vágyik, de olyan sajnos nincs....illetve nem is annyira sajnos. Ha tökéletes lenne minden, akkor meg azért unnánk rá a partnerünkre...milyen hu.yen vagyunk kitalálva.:D

Én nagyon mázlista vagyok. Nagyon szerencsétlen gyerekkorom volt, 15 évesen azt gondoltam, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb alakja. 21 évesen ismerkedtem meg a párommal, s akkor jöttem rá, hogy igazi mázlista vagyok...bizonyos tekintetben.

Mindig is tudtam, hogy az én életemben csak 1 férfinek fogom odaadni magam, hogy imádni fogom és ő is engem...bla bla bla

Így is történt. Minden úgy történt, ahogy akartam...mármint a boldog része. Azonkívűl sajnos rengeteg nem várt rossz dolgon estünk...vagyis főleg estem keresztül, de mindig, bármi történt, kitartottunk egymás mellett, azt hiszem, kiállta a szerelmi próbát a kapcsolatunk.

Immár 8.5 éve vagyunk együtt, s most teljesül még egy vágyam, összeházasodunk. (Én is vágyom esküvőre, de meglennék nélküle is)

Persze még mindig úgy érzem, hogy egy-két dolog hiányzik az életemből, vannak, amiket tudok, hogy már nem valósíthatok meg, vannak, amiket még nem, de vannak olyanok is, amiket nagyvalószínűséggel soha nem is tudok megvalósítani. Ezért mindig olyan álmokat kergetek, amik tudom, hogy megvalósíthatóak.

2013. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aki igényelné és kimarad neki, annak biztos rossz. Aki nem igényli, mert elvan egyedül, meg nem szeretne esküvőt annak nem rossz.

Nagy szerelem meg bármikor jöhet és ha abból nem lesz esküvő az sem biztos, hogy olyan rossz. De erre csak az tud válaszolni, aki benne van ebben a helyzetben.

2013. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nagy szerelemnek meg kell lennie.

Az esküvő az kicsit felszínes dolog szerintem és milliónyi fontosabb dolog van. Milliókat tolnak oda a rendezvényszervező cégnek, aminek a végén "csak rólatok fog szólni az este" és szépen ki lesztek öltözve. Ezt olyan emberek társaságában, akinek legalább a 75%-a olyan, hogy még fel se hívott az elmúlt egy évben, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Emellett rengeteg munka jár vele és szervezkedés. Hát kösz nem, inkább egy szűk vacsi családtagokkal, majd 6 hónapos nászút ázsiába.


Az "életem legfontosabb napja" a gyerekünk születése és érettségizése/diplomázása lesz.


31F

2013. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!