Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régóta nincs köztünk szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta nincs köztünk szex férjemmel, viszont társkeresőre regisztrált, rákérdeztem, hogy mi van a házasságunkal azt mondta nem tud mit mondani jelenleg, vége mindennek?

Figyelt kérdés

Kedvesen próbáltam mostanában többször megölelni ,de ridegen reagált,rákérdeztem miért ilyen undok,azt mondta "érzi a vesztét" ...ezt nem értem :'[

Azt mondta, hogy elege van abból,hogy folyton a problémákról beszélek csak és mikor azt mondtam ,hogy nekem nincs férjem aki tisztel és ragaszkodik hozzám akkor azt mondta hogy énhozzám senki nem ragaszkodna ,mert csak a problémákról beszélek,leginkább a munkanélküliségéről és a pénzhiányról.

Mit tegyek?Párterápia? Vagy semmit nem tehetek ?

Két kicsi gyerek van .


2013. aug. 18. 00:25
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értettem a férjed nem dolgozik és te tartod el?

Gondolom nagyon zavarja, hogy nem talál munkát és nem tud rendesen ellátni benneteket.

Es mit akar a társkeresõn, pénzes nõt keresni, vagy akkor már fog munkát találni?

2013. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Hosszú munkanélküliség után pár hete dolgozik,de máris fel akar mondani,mert nehéz,meg a főnök bunkó...
2013. aug. 18. 00:37
 3/55 anonim ***** válasza:
87%

Ez jó kifogás, inkább nem lehet, hogy büdös neki a munka?

Végre talál munkát, hogy könnyebb legyen az életetek, de neki nem tetszik.

De hogy mit akar a társkeresõn?Nem lehet csak téged akar cukkolni, hogy továbbra is lustálkodjon otthon?

2013. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nincs vége, pedig a gyerekek és a Te érdekedben is jobb lenne, ha vége lenne.

De ő nem fog lépni, efelől biztos vagyok.

Gondolj csak bele. Nyíltan tojik Rád, a munka büdös neki, más nőket próbál szerezni, de nem lépett.

Nem is fog magától.

Kívánom, hogy neked legyen erőd belátni, hogy hiába szeretted, vagy szereted, nincs jó életed mellette és nem is lesz jobb, ha neki ilyen a hozzáállása.

Csakhogy neki így kényelmes, és biztonságban érzi magát, gyakorlatilag most bármit megtehet, mert ezt érzi rajtad.

Kitartást és sok erőt kívánok kedves Kérdező!

2013. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Abba tényleg bele lehet őrülni ha nincs lazítás csak a problémákról van szó. Tapasztalatból mondom, hogy erre rámehet egy kapcsolat. Próbálj vele kompromisszumot kötni, beszéljétek meg ő mit szeretne.
2013. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, elnézést nem láttam a többi választ. Ha munkanélküli, akkor miért a társkeresőn próbálkozik, miért nem az álláshirdetéseket böngészi..? Nehéz a munka, persze, de ha két gyerek van ott sajnos már nehéz válogatni az ajánlatok között. És sajnos sok ilyet látok a környezetemben, hogy a nő a családfenntartó.
2013. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Az fájt a legjobban ,hogy még meg is alázott ,hogy énhozzám senki nem ragaszkodna mert:-( én csak a problémákról beszélek állandóan,meg hogy engem csak a pénz érdekel ...rákérdeztem mikor fizetett be utoljára egy csekket ,mert igenis dolgozzon.
2013. aug. 18. 00:49
 8/55 A kérdező kommentje:
Úgy gondolta felmond ,majd eladja az egyik házát és vállalkozik ,mert ő többet nem lesz beosztott őt nem szivatja senki ezentúl.
2013. aug. 18. 00:53
 9/55 anonim ***** válasza:
80%
Na, kifogtad a férjek gyöngyét! Részvétem!
2013. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet.. Mindkét részről vannak problémák úgy látom. Ez minden, csak nem jó kapcsolat. Mi szól amellett hogy együtt maradjatok? Vegyél elő egy papírt, húzz egy vonalat középre és egyik oldalra írd fel a pro másik oldalra a kontra érveket.

Az engem nagyon zavarna ha nem lenne szex jó ideje és egy kedves szava sem lenne hozzám. De persze az is benne van hogy te is csak a problémákat mondod, semmi meghittség akkor nem meglepő hogy nem tud közeledni. Azt nem tudom hogy te hogy viselkedsz, de az természetes ha zavar hogy nincs munkája. Így elég sokat kell nyelned neked is.

A vállalkozás is jó ötlet lehet.

2013. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!