Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amerikaiban "hazassagos"-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikaiban "hazassagos"-os zoldkartyat el vehetik?

Figyelt kérdés

Szia, ha amerikaban hazassagal zoldkartyat megkapna az eggyik ismerosom, de megszerzese utan pl nemetorszag.-ban dolgozna es magyarorszagon elne, akkor elvehetik a zoldkartyajat az amerikai vam, vagy hatosag.. (akarmi)??

Csak mert azt halottam hogy ha valaki hazassag-al kapja meg az teljesen mas mintha pl: Szulo altal esetleg.

!!!!CSAK!!!!! -HOZZAERTOK VELEMENYET VAROM, - KOSZI SZEPEN!!!!



2013. szept. 11. 02:39
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Én annyit tudok, hogy nagyon leellenőrzik, hogy nem kamu-e a házasság. Készüljetek fel ezer keresztkérdésre, mert az álházzaságokat kiszűrik.

És igen, más, mintha rokoni ágon kapnád meg.

2013. szept. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem Amerika de èn Canadàba kaptam igy meg ès utàna haza kellet menjek csalàdi okok miatt :( ès simàn haza engedtek (Canadàba) bàr nekünk màr vègig ment a kèt èves sponzor ès utàna mentem haza,jovöre mehetek az àllampolgàrsàgira.
2013. szept. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Te ugyanaz vagy, aki tegnap még magadnak kérdezted ugyanezt, és diszlexiás vagy, igaz?


Ugyanazt mondom: 1. itt ezerszer leírtuk már, 2. az Amerikai Követség honlapján is megtalálod.


NEM működik ez az elképzelés, zöldkártyával nem lehet hosszabb időre elhagyni az országot, életvitelszerűen kell az USÁban élni!

Ráadásul leellenőrzik, nem kamu-e a házasság.


Inkább írni tanulj meg...

2013. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

1 evnel tovabb nem lehet egyszerre amerikan kivul tartozkodni, masreszt az elso zold kartya az csak felteteles, 2 ev utan kell megcsinaltatni az igazit es ha legalabb a 2 evnek a felenel kicsit tobbet nem toltottel az usaban, akkor nem kaphatod meg a tenylegeset.

de amugy mire kell valakinek zold kartya ha nem is akar amerikaban elni?

2013. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi emberek de se.fejek-nek a kommentjei nem erdekel eggyaltalan mit kerdezgettek vissza.. kerdesre valaszoljatok es HA nem nem tetszik valami akkor NE IRJATOK! Ijen egyszeru!!!!

AKik "rendes" kommenteket kuldtek Koszi szepen megegyszer! :) PEACE ;)

2013. szept. 12. 00:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen személyes üzenet, és jelentelek!


Mellesleg: rendesen írni ott sem sikerült...

2013. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok, de te kezdted szal mit jelentenel? Mert valaki nem hagyta magat? o.O? Szep..
2013. szept. 12. 23:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah megvalami s ha nem akarod hogy folytassam akkor miert kotekedsz meg mindig? Istenem miert pazarlom rad az idom.. Vege ne is irj inkabb...
2013. szept. 13. 00:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd te is az 5 valaszolot es en is jelentem kedves kerdezo :) meg neki nagy a szaja...pfffff igazad van :) veled vagyok kerdezo :)
2013. szept. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi Szepen! De nem csinalok en semmit! Nem kell ide cirkusz, megeri? nem foglalkozom en ilyesmi emberekkel, csak kerdes hogy minek ir hisz csak kotekedni tud s meg neki all feljebb. De mint irtam, magasrol le s..

Azert koszi "uccso" ;)

2013. szept. 13. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!