Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Téged mi idegesít jelenleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.B. Andrea kérdése:

Téged mi idegesít jelenleg a legjobban a párodban, férjedben, feleségedben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 09:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Hogy napokon belül megyünk szülni és csak azon parázik,hogy éhen fog halni 3 nap alatt,amíg én nem leszek itthon,mert nem hajlandó mást megenni,csak amit én főzök,azt is frissen.

Egyébként nincs ilyen idegesítő dolog, megtanultuk elfogadni egymást. :)

2013. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
ha kinevet...nagyon rosszul tud esni, mert eleve kevés az önbizalmam, így meg aztán még rosszabb...
2013. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Hogy minden apróságon felhúzza magát, amin én csak röhögök, ill. mindig kapkod és megsérül. Ja és belefog ötvenféle dologba, aztán azon mérgelődik, hogy egyikkel se végez.
2013. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Rögtön felidegesiti magát apróságokon,aztán dühöng fél órát,majd rájön,hogy 2 perc alatt el tudja intézni a dolgot.
2013. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Az, ha felvesz egyfajta morcos-hisztis-ideges arckifejezést és hozzáállást, ha hivatalos papírokat kell intéznünk, mert hogy ő ehhez "nem ért". Holott külföldön élünk az ő országában, szóval ha valamelyikőnknek, akkor neki kellene értenie az ottani rendszerhez...
2013. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Az, amit egyben imádok is benne: az örökös higgadtsága.
2013. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Örülnék neki, ha egy kicsit gyakrabban mosakodna.
2013. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mindent otthon hagy/el hagy/ott hagy.

Mindig vissza kell fordulnunk, mert ő valamit ott hagyott.

10 elindulásból 8-szor történik ez.

2013. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Eszmeletlenul tud engem elemezni analyzalni pedig ott vagyok.Ez alatt a sajat hibait meg sem emliti de negem kivesez alapossan. Utalom ezt. hallo o sem tokeletes de en soha nem emlegetem fel neki a hibait hosszan max azt hogy amit akkor abban a pillanatban tesz nem helyes.

Imadja a regi serelmeit elovenni es minden vitanal beveti a mult sebeit.Ez is agyamra megy a bunlistam egyre hosszabb.

2013. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Egy vita alatt képes felhozni, hogy én miért hisztizek, mikor legbelűl tudja, hogy amit ő csinál az nekem fáj és forditott esetben ő is úgy reagálna rá.
2013. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!