Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem rengeteget dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rengeteget dolgozik én meg nagyon magányos vagyok. Mi a teendő? Meddig lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Férjem rengeteget dolgozik, jól keres nagyon. A problémám, hogy nagyon magányos vagyok. Én itthon vagyok gyesen. Napközben elvagyok a házimunkával, a kicsivel, de este nagyon hiányzik, hogy megöleljen, adjon egy puszit. A lányunknak is hiányzik az apukája, mikor hazaér már nincs türelme a gyerekhez, vagy akkorra ér haza, mikor a gyerek már alszik. Nem élünk rosszul, jóval az átlag felett, de nem együnk sehova, nem csinálunk közös programot. Én próbálkozok, de mindig azzal jön, hogy nincs ideje. Régen nem volt ilyen, sokkal felszabadultabb volt, és őszintén bevallom, hogy hiányzik az a férfi, akinek anno boldogan kimondtam az igent. Mit tehetnék?
2013. nov. 12. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén meg kell vele beszélni, amit érzel. Ez az egyetlen építő jellegű és előre mutató megoldás. Szép dolog a pénz és a jó életszínvonal, de csak addig, amíg az ember él is, nem csak megkeresi a rávalót. A pénz önmagában kevés a boldogsághoz. Ki tudnátok használni, hogy élményeket szerezzetek egymásnak, magatoknak, az egész családnak. Szerintem érdemes lemondani a fizetés egy részéről, cserébe a közös élményekért. Vesd ezt fel neki, mert elrepül az élet, és hiába lesz még több nulla a számlán, ha rájön, hogy nem élte meg a lényeget!

(Mi is jól keresünk, ezért kérlek, ne érezz iróniát a sorok között. Húzzatok meg egy határt, mert baj lesz, és a lelki problémák pénzzel nem megoldhatók!)

2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Te menj vissza dolgozni több lesz a fizetésed, neki meg kevesebbet kell úgyan annyiért dolgozni.
2013. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi ideje vagy otthon?
2013. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kicsi még 1 éves, nem szeretnék visszamenni, mert valószínű kirúgnának, hiszen sokszor kell vinnem fejlesztő tornára. Még nem mászik, nem áll, nem jár. A vizsgálatok szerint nincs komoly baja, csak nagyon laza a csipője, meg lusti is egy kicsit. Szóval addig nem tudok visszamenni, amíg el nem indul a bébi. Heti 3x viszem tornára.
2013. nov. 12. 15:37
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, ilyenkor az első 3 válasz között mindig szerepel a "menj vissza dolgozni" válasz. Már herótom van tőlük. Persze ők is egész nap a GYK-n lógnak, a munka hősei.
2013. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Mi ugyanígy voltunk, csak nálunk nem volt gyerek, viszont külföldre költözés után volt ez az időszak, azaz se egy haver, se egy családtag akihez esetleg át lehet menni.

1.5 év után váltottam mert úgy éreztem ez nem vezet sehová, sikerült egy jobb időbeosztású helyet találni.

Akarni kell, keresni a lehetőséget a váltásra, akkor menni fog, de ezt a férjednek kell éreznie és tennie érte.

2013. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

# 5/5

Emberek többsége akkor kap gyest, amikor a gyerek már 2 éves akkor már az simán opció.

Másrést tudod aki tanult az akkor is keres amikor gyik-on olvass.

2013. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom is baromi sokat dolgozik és sajnos még látszata sincs, mert a karrier építés kezdetén van. Igaz ez már tart 1-2 éve biztosan. Elleni tenni nem akarok, ha neki ez a helyzet a megfelelő, arra nem kötelezhetem, hogy dolgozzon kevesebbet. Max. kérni tudok. Szoktam is néha, amikor már nagyon besokallok. Olyankor vagy be tudja tartani vagy nem. Mi havonta kb.1 hétvégét tudunk aktívan együtt tölteni, legtöbbször céges program vagy családi program (szülei, szüleim) jön közbe. Ez van. Később mi lesz... passz
2013. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom nagyon jól tudtad, hogy ez lesz, amikor gyereket vállaltatok, és gondolom, meg is beszéltétek, hogy mivel a te 40 ezer forintod nem lesz elég semmire, teljes mértékben rá hárul a családja fenntartása. És ezt vállaltátok!

Tényleg az a megoldás, ha teheted, menj vissza dolgozni, és akkor majd visszaáll a normális rend a családban!

2013. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindig is jobban keresett mint én. Az én fizetésem töredéke az övének. És mivel kb hozzá se kellett nyúlni, így még mindig a számlán csücsül ez az összeg. Nem volt gondolatban, hogy a gyerek miatt többet kellene hajtania, mert már akkor is 400.000ft felett kapott egy hónapban.
2013. nov. 12. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!