Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem anitának szólította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem anitának szólította a lányunkat, aki egyébként Anna. Szerintetek jelent ez valamit? Anita a volt barátnöje mellesleg, mostanában vele levelezget, skype-on is beszéltek néha.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Biztos eszében jár a nő.
2013. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Erre azt szokták mondani, hogy azért téveszt az ember nevet, mert vagy előtte, vagy a név kimondása közben az adott személyre gondolt.
2013. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Szia,én egyszer az akkori pasimnak mondtam hogy Zoli(aki az exem volt),de ez azert volt,mert egesz nap róla bészültünk,és véletlen ez csúszott ki a számon.

Én mondjuk nem örülnek neki ha a párom,az ex-el beszelgetne.

mi köti össze öket, hogy beszélgetni kell?

2013. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle, hogy miért hívta így? Azzal nincs baj, ha beszélget az exével, de az nem mindegy, hogy mennyit. Én is megkérdezem az exeimtől úgy félévente, évente hogy miújság velük, de sűrűbben nem szoktuk keresni egymást. Ha heti szinten beszélnek, ott vmi gáz van.
2013. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem köti össze öket semmi. Csak "nosztalgia". Vagy nem.
2013. dec. 22. 15:29
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem kérdeztél vissza azonnal, hogy miért Anitát mondott és nem Annát? Vagy utólag? Mivel "védte" magát?
2013. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
84%
Az én párom ha a volt feleségéről beszél mindig Anitát mond aki mellesleg Anikó
2013. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Számtalanszor előfordul, hogy az ember eltéveszti valakinek a nevét. Ez teljesen normális. Volt, hogy a tesóim nevét kevertem össze (az egyik fiú, a másik lány), osztálytársak nevét, haverok nevét kevertem össze. Nincs ebben semmi.
2013. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Pláne, hogy az anita eredetileg az anna spanyol becézője
2013. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Lehet h tőle van a gyerek! :C
2013. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!