Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek helyrehozható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyrehozható egy házasság lebukás után?

Figyelt kérdés
10 éves házasság,állandó viták, külön alvás hónapok óta. Majd a férj talál valakit, akibe bele is szeret, viszonyuk van. Lebuknak, áll a bál otthon, a szeretőt állítólag azóta nem kereste, a családot választotta... lehetséges, hogy megjött az esze? Helyre állhat még ez a kapcsolatot a feleséggel?

2013. dec. 30. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


(Gondolom, Te lehetsz a kapcsolat női tagja.)Őszintén szólva én sem sok esélyt látok a kapcsolat teljes értékű folytatására. A hónapok óta külön alvás semmiképpen nem mondható normálisnak egy 10 éves házasságban, ez már önmagában nagy bajt sejtet. A legfontosabb kérdés, hogy ha esetleg együtt is maradnak, és a megcsalt fél megbocsát, nem fogja-e megmérgezni a kapcsolatot a továbbiakban az alapvető féltékenység, amely a lebukás után csak erősödik? Ha a férj bele is szeretett a másik nőbe, akkor legyen annyi gerince, hogy felvállalja ezt, és hagyja megtalálni a boldogságot a feleségét is egy másik férfi mellett. Én nem folytatnám, de ezt a párnak kell eldönteni.

2013. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Magad is leirtad h alando vitak veszekedesek... Hab atortan a szereto volt. Ennek igy semmi ertelme nem lenne folytatni. Talan egy honapig hu de jo minden boldogsag van azutan kezdodik elorol.
2013. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazából miattam keresett vigaszt másnál, bevallotta.. az lehet, hogy most szép minden, próbáljuk helyrehozni, de januárban elkerülhetetlen, hogy ne találkozzanak. Meg fogja állni, hogy nem áll szóba vele? Megígérte.
2013. dec. 30. 14:36
 4/21 anonim ***** válasza:

Rajtad mulik, hogy tudsz e vele az életet ugy folytatni, hogy belsõleg nem keseregsz.

Mi lesz januárban?

2013. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kezdődik a meló, mindkettőnek... bár külön munkahelyen vannak, időnként elkerülhetetlen, hogy ne a férjem vigye haza.. az út több mint egy óra...
2013. dec. 30. 14:44
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes megpróbálni. Mi az hogy külön munkahelyen vannak, de a férjednek muszáj őt hazavinni? Hát oldja meg máshogy a nő.


Ha bele is szeretett, ahogy írtad, hidd el, hogy nem törölte ki ezt az érzést egy pillanat alatt.

Tudod neki így kényelmes van egy háziasszonya, te, aki jól jön neki. Te komolyan elhiszed, hogy vége lett?

2013. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már zátonyra futott. Nem kellett volna hónapokig halogatni a megbeszélést.
2013. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azóta nem hívta, folyamatosan ellenörzőm a telefonját. Viszont a férjem sofőr, azon a járaton, amin a nő jön-megy munkába. Ráadásul ő az utolsó, aki leszáll a végállomáson, ezt máshonnan tudom. Olyan is volt, hogy a férjem hajnal 2-kor végzett, és csak 6-ra ért haza, bár nem mondta, de szerintem nála volt.
2013. dec. 30. 14:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kutyából nem lesz szalonna. Ha egyszer becsapott, máskor is megteheti. Én biztos nem engedném vissza.
2013. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az utolsonak van igaza...
2013. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!