Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi történt tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi történt tegnap de a feleségem elhagyott. Vagyis hagyott egy üzenetet de nem jelentkezett egész nap. Azt írta, hogy gondolkozzak el a dolgokon. Nem tudom mire gondol. Mit csináljak? Nem is tudom hol keressem.

Figyelt kérdés
Tegnap együtt mentünk szilveszterezni meg jöttek még a barátaink is. Sokan voltunk de folyamatosan bomlott a társaság. Nagyon berúgtam de nagyjából emlékszem az éjfélre és akkor még velem volt meg csókolóztunk meg minden jó volt, elmentünk egy ismerősünkhöz, ott is sokan voltak és mi még útközben is ittunk, mondjuk ő nem mert babát várunk és az a rész teljesen kiesik nem is tudom hogy jöttem haza. Nem tudom meddig volt velem a feleségem de szerintem ott még ott volt. Amikor felkeltem délután nem találtam sehol, kimentem és hagyott egy üzenetet, hogy nagyon haragszik rám és most hagyjam békén, ne keressem hanem inkább gondolkozzak. Megnéztem és a fontosabb cuccait elvitte. Kerestem a szüleinél, pár barátnőjénél de senki nem mond semmit. Próbáltam hívni, írni neki de nem lehet elérni. Nem tudom mi történt mert nem emlékszem semmire de mások se. Most mit csináljak? Tovább fogom keresni de mi van ha nem találom meg? Előbb utóbb gondolom haza fog jönni legalább a ruhákért vagy szólni fog de aggódom értük meg hát nem is tudom hogy merre van. Hogyan kereshetném meg? :S
2014. jan. 1. 20:45
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki is szólna érte, nem vagyunk alkoholisták.
2014. jan. 1. 20:46
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Derítsd ki hogy mit csináltál.
2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet hogy másik nőre másztál ?
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan azért haragudott meg rád, mert leittad magadat a sárga földig.Menj el a szüleihez,talán ott van.
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg tudják hol van, csak neked nem mondták meg. Őszintén szólva én is otthagynám azt a férfit aki a terhes felesége mellette annyira kiüti magát, hogy semmire nem emlékszik.
2014. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván az a problémája, hogy annak ellenére, hogy úgy fogalmazol "babát várunk", azaz többesszámban, nem vagy hajlandó vele együtt megélni úgy ezt az időszakot, ahogy azt illene. Például ha ő nem ihat, akkor te se iszol, meg ilyesmi. Ha ő hazamegy, akkor te mész vele. Jól elszúrtad...
2014. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Valaki csak volt annyira józan, hogy emlékezzen mit csináltál.

Derítsd ki, aztán írd le mert kíváncsiak vagyunk :D

2014. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlenül lépett le ezzel az üzenettel. Nem örökre hagyott el, csak most hagyd egy kicsit, ne keresd, biztosan jó helyen van. Inkább azt próbáld meg kideríteni, hogy mit csináltál.
2014. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
22%
Csak azért, mert a nő nem ihat még a férfinak miért kellene megvonnia magától? Az miért jó, ha kettejüknek rossz..? Szerintem is ezen akadhatott ki a feleséged, valószínűleg a hormonok is közrejátszottak, ilyenkor az ember sértődékenyebb.. De szerintem nem tettél semmi rosszat, ezt túl lehet élni egyszer egy évben, nem kellene emiatt elköltöznie. Próbáld meg kideríteni, történt-e valami más is, nem másztál-e rá egy másik nőre?
2014. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elbaszcsiztam, bár azt még nem hogy mivel. Eddig senki nem mondott semmit, hogy csináltam volna valami olyat ami sértő. Azt tudom, hogy ahová mentünk házhoz, ott voltak olyanok akiket nem ismerek. Remélem nem lányokkal kapcsolatos a dolog mert nem vagyok olyan, szeretem a feleségemet és hűséges típus vagyok. Nagyon remélem, hogy valami más történt. Nem érdekli ha iszok (mondjuk most tényleg túlzásba vittem) de ő amúgy se nagyon iszik sok alkoholt. Legalább annyit elmondhatna, hogy hol van, vagy azt hogy mi történt.
2014. jan. 1. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!