Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg megint nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg megint nekem kellene engedni?

Figyelt kérdés

A ferjem ma elem allt, hogy megint koltozni akar, egy uj orszagba, ami nem lenne gond, de ez mar a 4. orszag lenne ahol elni akar, csak miota hazasok vagyunk.

Nem is lenne ezzel gond, mert eddig mindig olyan orszagokat talalt ki, ahol jobb a gazdasagi helyzet vagy szebb jovokepunk lehet, viszont ez a mostani (szerintem) idiota otlete, hatalmas visszalepes lenne.

Mindig arra fogja, hogy nekem a szakmamban konnyu munkat talalni igy nem is baj ha megint koltozunk. Ami teny, viszont amig nem beszelem az adott orszag nyelvet nagyon nehez elhelyezkednem es nincs is sok kedvem egy otodik nyelvet megtanulni (igen tudom nagy kincs, de event uj nyelvet tanulni maximumon, kicsit kiborito)


Ti mit tennetek a helyembe? Igazabol mar elegem van ezekbol az allando koltozesekbol es azert nem mellekesen igy 30 korul mar ideje lenne gyereket is vallalni, na de amig igy elunk mint a vandorcirkusz?


(Bocsanat, ha picit ertelmetlen, de nagyon zaklatott vagyok)



2014. jan. 22. 22:28
1 2
 1/15 LamboLover ***** válasza:
96%

Szerintem neked van igazad. Amúgy most melyik országot szemelte ki?

Az, hogy könnyű a szakmádban hülyeség, mert ez nem egyenlő azzal, hogy odamész és pikkpakk van száz ajánlatod akik tisztességesek jól fizetnek tisztelnek satöbbi.

A gyerekvállalás is egy érv ami amellett szól, hogy most már maradjon nyugton. Értem én, hogy utazgatni akar, de egy kiköltözés egy másik országba nem 5 forint.

2014. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
És mire mész vele, ha itt 8-10 ember neked ad igazat? Ilyen kérdéseknél borítékolni lehet, hogy "persze neked van igazad", a "férjed csinál mindent rosszul" stb..miközben az ő verzióját sosem ismerjük meg.
2014. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 LamboLover ***** válasza:
94%
De azért az se normális, hogy nem tud megülni a seggén és már negyedszerre akar másik országba menni. Gondold át anyagilag, hacsak nem milliomosok, kétlem, hogy ez olyan helyénvaló lenne.
2014. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Az érthető ,hogy Magyarországról elmegy az ember(mi is költözés előtt állunk) ,de az nem ,hogy nem tud a párod megállapodni ,otthont teremteni egy választott országban ... Egyébként ezúttal mi lenne az úti cél és hol vagytok most ?
2014. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg Skandinav orszagban elunk, szerintem ez a hely tokeletes lenne a jovokepunk szempontjabol (mind a sajatunk, mint pedig gyerekvallalas eseten).

Egy Balkan orszagba akar most koltozni, ami szerintem hatalmas visszalepes, persze majd O megcsinalja az evszazad uzletet es meg az ottani valsagos helyzetet is megoldja (legalabb is igy adta elo ma az otletet).


Munka szempontjabol tenlyeg igaza van, mert orszag valtasok ide vagy oda 2 honapnal tobbet meg nem voltam munkanelkuli!


Kettes, nem szeretnem ha mindenki az mondana, hogy a ferjem idiota mert termeszetesen nem igy gondolom! Megbizom benne es tenyleg jo uzleti erzeke van. Szeretnem masok velemenyet is hallani, mert lehet hogy en latom rosszul a helyzetet! Ezt persze csak kulso szemlelok tudjak megmondani, szerintem.

De ha szeretned leiratom a ferjemmel az o allaspontjat is, hogy egyszerubb legyen, ezen nem mulik :)

2014. jan. 22. 22:45
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Otthagynám a f...-ba!
2014. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

"Megbizom benne es tenyleg jo uzleti erzeke van. "


Akkor meg miért állítod be úgy, hogy megint te "engednél"? Nem tartott gondolom pisztolyt a tarkódhoz, hogy menjél vele mindig, ez egy lehetőség volt és te éltél vele.


"Szeretnem masok velemenyet is hallani, mert lehet hogy en latom rosszul a helyzetet! "


Nekem inkább úgy tűnik, hogy a saját igazadat akarod megerősíteni, amit itt nagyon könnyen elérhet az ember bizonyos kommunikációval.


"Ezt persze csak kulso szemlelok tudjak megmondani, szerintem."


Itt tévedsz a legnagyobbat, se én, se más nem fogja objektívan megmondani mi a fészkes fenét kéne tenned. Leírsz 4-5 gondolatot és azt hiszed meg lehet ismerni két ember kapcsolatát? Még 1 embert sem lehet megismerni pár sorból, nem hogy kettőnek a kapcsolatát. Jó ez az oldal, csak nem ebben a kategóriában, hanme mondjuk tudomány, műszaki dolgok...


"De ha szeretned leiratom a ferjemmel az o allaspontjat is, hogy egyszerubb legyen, ezen nem mulik :)"


Felőlem, de honnan tudjam, hogy valóban az övé? Másrészt teljesen mindegy ki mit ír, hogy kinek ad igazat, mert ennek nincs érdemi hatása a férjed döntésére. Hogy egyszerűen fogalmazzak, 3 lehetőség van, vagy megy a férjed és mész te is, megy a férjed,de te nem mész vele, vagy nem megy a férjed és maradtok ahol vagytok. És mivel itt a férjed fejéből pattant ki az egész, ő fogja a döntést meghozni,amit vagy elfogadsz vagy nem. Nincs érdemi hatása annak, higy itt mit mond a "nép". Javíts ki, ha nem így van.

2014. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is külföldön élek, de ha a párom csak úgy költözgetni akarna minden évben, akkor nem biztos hogy bírnám követni! Azért egyik országból a másikba menni, nem olyan egyszerű. Miért nem jó neki ott? Nincs jó munkája? Azt írtad vállalkozni akar... nem lehetne a mostani lakhelyetekről irányítani az üzletet?
2014. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es nem tudom, hogy tamadas jellegunek szantad-e a kommentedet, de nekem nagyon ugy jon le.


Azert irtam, hogy megint en engednek, mert igy van. Eddig ha hazajott es koszones helyett mar adta elo az otletet, hogy koltozunk ide vagy oda, rogton az volt a valaszom, hogy rendben, mikor. Ma pedig meglepodott o is, hogy rogton ravagtam, hogy nem. Pisztolyt nem tartott senki a fejemhez, de tudod elhangzott az a resz az eskuvonkkor, hogy "joban-rosszban-egeszsegben-betegseg-egyutt leszunk", nekem ez is beletartozik.


Ha a sajat igazamat akarnam hallani akkor anyukamat vagy anyosomat hivnam, nem fuggetlen embereket kerdeznek!


Azzal viszont teljesen egyet ertek, hogy 4-5 gondolatbol senki nem fog megismerni minket, ezert is csak a tenyeket irtam le. Es tenyleg csak 3 lehetoseg van, de szeretnem a legjobb dontest meghozni.


Vallalkozik itt is, ez mar jol megy, itt tudja hagyni masra. Viszont nagyon szeretne a szulohazajaba hazamenni es ott is elerni valamit.

2014. jan. 22. 23:13
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne az legyen a mérvadó milyen válaszokat kapsz itt .Természetes és semmi kivetnivaló nem lesz benne ha ezúttal is követed végül,hiszen a társad,az életed párja . Kívánom ,hogy mielőbb találjátok meg a számításaitokat ;-) !
2014. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!