Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire altalanos/normalis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire altalanos/normalis, hogy mikozben egy no otthon van a gyerekkel, a dolgozo ferfi kel ejjel a babahoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 20:55
1 2 3 4
 1/33 titak válasza:
83%

A "dolgozó" férfi napi 8/12 órát dolgozik, míg a kicsivel 24 órás műszak van + mosás, főzés ... stb. Néha az anyuka is pihenhet - nem?


(egy 3 gyerekes apa)

2014. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
A férfi gyereke is és a nönek is kell piheni mert a gyerek nem szünik meg csak mert apuka épp nincs otthon.
2014. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális.
2014. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
24%

Az lenne a normális, ha mindketten tennék.

Az nem, ha a nő lusta rá.


Amúgy a gyerek 24 órás műszak jó vicc, egy pár hós baba3-4 óránként alszik megint ugyanennyit...


Annak van vele állandóan dolga, aki amúgysem tartja rendben a házat, szalad minden.

2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ezzel semmi baj. De azt, hogy mi "normális" nem a fórumon kell eldönteni, hanem az adott családnak.
2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk soha nem kellt a párom a kicsihez.

A nő tud aludni a kicsivel napközben, míg a férfi nem teheti le a munkàt és vonulhat el aludni.

Az én férjem nehéz fizikai munkát végez. Óránként 10 alkatrészt kell lecsiszolnia, egy alkatrész 15kg. Egyik kezével ezt másikkal a csiszolót tartja, napi 8-12 órában.

Nem lett volna pofám tőle kérni hogy kelljen hozzá.


Persze az is más ha a férfi irodai munkàt végez vagy főnök.

2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az a normális ha az kel fel a babához aki hamarabb meghallja hogy sír. Nincs ezzel mit matekozni. Persze ha valaki szándékosan nem kel fel, az nem elfogadható, de ott akkor már más gondok is lennének.
2014. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Mikor én voltam kicsi, mesélték, hogy apukám is sokszor felkelt hozzám este, nemcsak anyukám. Igaz, anyukám otthon volt, de nagyon rossz alvó, sok bajú, beteges, nyűgös gyerek voltam, soha nem aludt napközben egy percet sem mellettem, ezért néha neki is kellett egy kicsit aludnia. Így ezt mindenki teljesen normálisnak tekintette.

Egyáltalán nem biztos, hogy az anyuka egész nap döglik az ágyban, ha otthon van a gyerekkel, ezt azért nem árt tudni.

2014. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden baba alussza át a napot, most miért kell hülyeségeket beszélni? :D Biztos sok átalussza, de sok alig alszik. Nem minden baba egyforma. Nyilván más a helyzet egy teljesen nyugodt babával egy kis panelházban, ahol alig van munka, esetleg még segítség is van, mondjuk valamelyik nagymama. De nem mindenhol ez a helyzet.

Ahol nem tud pihenni nappal az anyuka, ott teljesen normális, hogy az apuka is felkel, ahol meg tud pihenni, az apuka meg egész nap gürizik, ott nyilván többet kellene az anyukának vállalni.

2014. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%

Nem minden baba egyforma, csak éppen még egy 1.5 éves gyerek aévásigénye is 13 óra, egy újszülötté meg 16 is akár, de 13-nál semmilyen esetben sem kevesebb.


Mit is jelent ez? Az, hogy bizonyos babák kb. 45 perc, mások másfél óra ébrenlét után, de ALSZANAK. Olyan fizikailag egyszerűen nincs, hogy nem. Ahogy nőnek, hosszabbodnak az ébrenlétek, és van, hogy egy jó 10-11 órás éjszakai alvással csak 1-3 órát alszanak már délután - de ALSZANAK.


Olyan nincs, hogy egy baba vagy pár éves kisgyerek egész nap ébren van alvás nélkül, gyakorlatilag fizikai képtelenség - vagy súlyos vétség az anya részéről, mert nem teszi a nyűgös babát ágyba.

2014. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!