Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet jó egy házasság, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó egy házasság, ha ő mást szeret?

Figyelt kérdés

Hat éve a párom szerelme lehunyt. Mi másfél éve vagyunk együtt, ez az első komoly kapcsolata azóta. Tudom, hogy még mindig szereit őt, és nem is várom, hogy nem gondoljon rá, de nem tudom, hogy mennyire működhet így egy házasság.

Mindent megtesz értem és nagyon jó ember, de tudom, hogy nem szeret igazán. Én nagyon szeretem őt és eddig a pillanatig nem is kételkedtem. Nekem jó vele így is. De most megkérte a kezem. Látom, hogy soha sem fog jobban, vagy másképp szeretni. Olyan, mint egy nagyon jó barát.

Lehet ebből jó házasság?



2014. febr. 11. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Idõre van neki szüksége, hogy feldolgozza!Lehet jó házasság belõle, ha türelmes leszel vele.
2014. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet jó házasság . Szerintem az azért jelent valamit ,hogy eljegyzett ;) !Miért hiszed ,hogy nem szeret igazán ?
2014. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

6 év után már biztosan készen áll új érzelmekre is. Nem hiszem, hogy a volt szerelme miatt nem tud "jobban" szeretni.

Ha te szenvedélyesebb szerelemre vágysz, mint amit őt tud nyújtani, akkor nem leszel boldog mellette.

2014. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne menj hozzá, sosem fogja tudni azt adni amire neked szükséged lesz, és egy idő után tönkre fogsz menni bele, neki meg lelkiismeret furdalása lesz veled kapcsolatban. Ez kevés egy valóban jó házassághoz.
2014. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha hozzámész, sok-sok év múlva eljön majd az idő, hogy a társad szíve kinyilik, mikor lezáródik a gyász nála, csak éppen nem irántad, hanem egy másik ember iránt. Ha te lennél az, már kinyilt volna.


Érzelmi oldalról szemlélve én a férjed oldalán voltam, és pontosan tudom mit érez, ezért irom azt amit. Ne akarj tragédiát az életedbe, mert ha gyerekeid lesznek még nehezebb lesz a helyzeted. Lehet hogy mindent megfog neked adni ami emberileg lehetséges, csak éppen érzelmek nélkül.

2014. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

4-5 jó, hogy "érzelmek"kifejezést használt.


A tiszta érzés egész más.

Lehet belőle jó házasság.

2014. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
6 Nem lehet. 17 éve ilyenbe vagyok-mint náluk a pasi oldala. Nem véletlenül intem.
2014. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-de te nő vagy, ugye?
2014. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, de olyan lelki állapotban mentem férjhez egykor mint a kérdező pasija.
2014. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,de az más lelkiállapot, mint egy özvegy férfié. Nem vagyunk egyformák.
2014. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!