Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha lenne lehetőségetek Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne lehetőségetek Magyarországon belül ingyen kapni egy házat, teljesen mindegy mennyiért, akár 20. 000. 000ft-osat, vagy 35. 000. 000ft-osat párotokkal, elkezdeni egy családi életet, merre laknátok? Hol választanátok lakást?

Figyelt kérdés
Munkaszempontjából,nyugalom szempontjából,te hát így összességében?
2014. márc. 2. 02:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Az osztrák határ közelébe mennék: Szombathely, Sopron, esetleg Veszprém közelébe.
2014. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Budapest
2014. márc. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Kelet Magyaroszágot biztos kihagynám.

Esetleg a nagyvárosok és környékük jöhetne szóba.

De nyugat magyarországon is kihagynék sok falut mégpedig a bünözés miatt.

Amerre nincs munka ott nagyobb a bűnözés, de ez nem csak kelet nyugatban érvényes inkább régiók vannak.

2014. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Nyugati határ menti nagyvárosok közelében, de csendes helyen (esetleg külvárosi, kertvárosi rész). Budapest kizárva.
2014. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Budapest egy kertvárosi részében, csak azért mert jelenleg mindkettőnket odaköt a munkánk.

Balaton közelében(10-20 km) az autópálya felhajtótól pár km, hogy Bp-et gyorsan elérjük, ha a munka odaköt

2014. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Pest környéki kertváros, de legyen csendes. Gyál, Gyömrő, Vecsés, Pestimre, Lőrinc.
2014. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem teljesen megfelel ahol most lakunk és ez a házikó csak 3,5 millió, ha nekem ezt valaki kifizeti vagy nekem ajándékozná, akkor sehova máshova nem költöznék. Ez pest megyében van egy falu, csendes, szép fal. Jók óvodák, iskolák és munkahely is van a környéken. Szóval aki ennyire nagylelkű, h ekkor értékű házat ajándékozz akkor szólj neki, h én meg elégszek ezzel a 3 és fél millióssal is :D
2014. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Kőszegen.4 km a határ,nagyon szép,és nagyon nyugis kisváros.Bűnözésről nem is hallani sose.
2014. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Bp. Balaton környéke(ha van kocsi) vagy nyugati-határ.
2014. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
én Győrben lakom, és nem mennék máshova... szeretek itt élni :) épp építkezünk ha kifizetné valaki nekem a ház árát, akkor abból Balcsin vennék egy nyaralót :D
2014. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!