Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, feleségek! Ti minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, feleségek! Ti minek örülnétek 10. évfordulóra?

Figyelt kérdés
A feleségem egy tüneményes, gyönyörű, imádni való nő. Van 2 lányunk is, 3 és 1 évesek. Nem tudom, hogy mivel lephetném meg, az ékszereket, pláne a nagyon drágákat nem szereti, utazás a kicsi miatt nem lehet, szóval tanácstalan vagyok, mert nagy durranást szeretnék. Segítenétek?
2014. ápr. 8. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Én egy kis nyugalomnak.
2014. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Amit én imádtam anyukámon, az egy szívmedál volt, amibe benne volt a fényképünk. Szerintem ha nem is rajong a drága ékszerekért és nem hordja a láncot a medállal nap mint nap, örök emlék.

Amúgy szerintem hordani fogja. Itt találtam egy ovális szétnyitható fehérarany medált. Nekem tetszik, de az ő ízlését nem ismerem. A neten sokféle van.

[link]


Az egyik oldalába tehetnél egy esküvői képet, a másikba meg a gyerekekről egy képet.

2014. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Egy napnak kettesben valahol, amíg a picikre gyakorlott és megbízható bébiszitter vigyázna. Pl. hajókázás, kirándulás
2014. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, az a helyzet, hogy adtam már neki fényképes medált, és alkalmakkor szó nélkül fel is veszi. A kicsi miatt nem szeret ékszert hordani, nehogy megkarcolja, vagy a kicsi kitépje a nyakából/füléből.
2014. ápr. 8. 14:43
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

kisgyermekes édesanya vagyok.

Az utazásra szavaznék- vagyis inkább a pihenésre.

Az 1 és 3 évesekkel is vannak ún. bababarát szállodák, wellness központok, ahol tudnak a picikre vigyázni.

A feleségednek a két kicsi mellett szerintem a kikapcsolódás, változatosság, alvás és pihenés jöhetne jól.


Ha megoldható, hogy 1-2 napra a picikre nagyszülő, testvér vagy valaki vigyázzon, akkor még jobb lenne.

Ha csak 1 napig megoldható, az is nagyon jó lenne: menjetek el kettesben egy fürdőbe, közös masszázs, egy jó ebéd, esetleg fizesd be ott egy kozmetikai kezelésre vagy szervezd meg, hogy elmehessen fodrászhoz, manikűröshöz (főleg, ha látod rajta, hogy igényelné is)- nap közben esetleg felajánlhatod, hogy te vigyázol a picikre, ha másként nem megy.


Estére, fektetés utánra pedig hívjatok át valakit (mama, testvér stb.)- ti pedig menjetek el egy vacsorára, egy pohár borra, egy jó színházba valahová.


Az 1 éves kicsi már nem annyira pici, hogy egy napot vagy egy alvással töltött estét ne bírna ki egy általa ismert hozzátartozó felügyeletével, a 3 éves meg valószínűleg ovis.

Ne vagy ne csak tárgyakkal, hanem törődéssel, élménnyel lepd meg (virág azért mehet:)


Minde jót és még 10 további boldog évet.

2014. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Szia, én pedig egy kényeztetésre szavaznék. Vidd el egy másfél órás thai masszázsra, ahol tetőtől talpig megmasszírozzák, én mindig hetekre feltöltődöm, annyira jó érzés.
2014. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Akármennyire is nehéz megoldani, utazásra vágynék.


Egy wellness hétvége (tényleg csak 2 nap 1 éjszaka).


Ugyanabba a hotelba elhívnám az anyóst, hogy vigyázzon a gyerekekre, de azért ott legyenek, de nagyrészt kettesben lennénk. Így kivitelezhető. Ez már csak azon múlik, hogy mennyire vagy jóban az anyóssal :)


Ha ennyi pénz nincs rá, akkor is egy szabad nappal/estével ajándékoznám meg. Délután elindulnátok, és azt csinálnátok amit szerettek (kirándulás, mozi, étterem, városjárás, masszőr (!) romantikus piknik; amelyik szimpi) Aztán egy kettesben töltött este, ahogy ő szereti.


Ha tárgyat is adnál neki, lepd meg egy aprósággal, aminek tudod, hogy örülne (pl.: virág, fülbevaló, könyv)

2014. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Egy album.

A megismerkedesektol mostanaig.

Profi segitseget kernek hogy jo legyen

2014. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Én is mindenképp a kettesben eltöltött programot javasolnám. Gondolom 1 napnál tovább nem menne sehova, úgyhogy szerintem is vagy egy fürdő, vagy egy vacsora lehetne a megoldás. Szépen felöltöztök és elmentek valahová. Én nem gondolnék nagy dolgokra.

Ha magamból indulok ki azért a virág, és esetleg vmilyen torta..is bőven elég lenne. Én örülnék neki. Egy kis tűzijáték rá. :)

2014. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Egy napos wellness:)

Istenien pihenteto tud lenni!

2014. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!