Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom hosszú távra tervez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hosszú távra tervez, csak még nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek!34 évesek vagyunk párommal ,5 hónapja együtt vagyunk.Nekem előző kapcsolatomból van 2 gyermekem.Párom falun él,én ott dolgozok ahol ő lakik.Szóba került a közös élet..hogy majd.... valamikor.Ő apukájával él aki nagyon kedvel minket,már rokonság ismeri a gyerekeket.Szeret ezt érzem ki is mutatja,én is ő felé,értelmes pár vagyunk.Igazából azért írok hogy magamat tegyem rendbe.Párom szerint korai még közös életről beszélni,ő apuját nem hagyja el amit nem is várok el,őt segíteni kell,közös lakást nem akar mert hitelt nem vesz fel.Én keresem albérletet falujukban oda oda jönne hozzám szívesen,de falun nem találok jelenleg albérletet..gyereket nem akar.de majd talán..nősülni sem akar..de engem elvenne.Akkor már kérdezett olyat: jól érzed magad nálunk? meg oda oda bökte ha megélhetési gondod lenne hozzánk költöznél... tehát célozgat de konkrét nincs.Jól érzem hogy még idő kell neki és gondolkodik? esetleg idő ahhoz hogy gyerekeimet hogyan tudná elfogadni?stb stb.Mert mikor kérdeztem szokott e kettőnkön gondolkodni a jövőről akkor mondta: sokat.

időt kellene hagynom neki?Mindig mondja sose szabadulok meg tőle :) várom válaszokat köszönöm és a tapasztalatokat.



#jövő #közös élet #férfi gondolkodik
2014. ápr. 23. 11:57
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Adj neki időt. 5 hónap az semmi, és ahogy leírod, ő egy életre akar terverzni. Adj neki időt, ne kérdezgesd, hanem élvezd amit van, élvezd ki minden percét.
2014. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még csak 5 hónapja vagytok együtt ! ... Ez még közel sem hosszú távú kapcsolat ,még bármi megtörténhet ,nincs mögöttetek megannyi közös dolog ami összeköt . Várj még a nagy tervekkel ... Összeköltözni lehet ,hiszen lakva ismeri meg az ember a másikat igazán .De ne várd még tőle ,hogy biztosra kijelentse mellettetek lesz ezután mindig és együtt öregedtek majd meg . 1-2 év múlva már lenne realitás alapja a komolyabb ,jövőre néző tervekről beszélgetnetek ,esküvő ,gyerek stb . Ne sürgesd a párodat,ne akard ,hogy kelepcében érezze magát .
2014. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Ágnes.Azért kerültek szóba ezek a dolgok,mert tudja nehezen élek meg albérletben a gyerekekkel,azt is tudja,hogy a volt férjem nem fizet.tehát tudja helyzetem.mondtam neki: sose azért hívjon magához mert nekem gondom van hanem azért mert szeret minket,és csak azért mondtam el neki jelenlegi élethelyzetem mert barátja is akarok lenni,akivel mindent megbeszélhetünk.
2014. ápr. 23. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy egy kényelmes, gyereket, családot nem akaró férfinak kellemes választás vagy.


Gyermektelen nőből egyéb paramétereiben hozzád hasonló szintű nem jutna neki, és melletted még lelkiismeret furdalást sem kell éreznie, hogy az idődet rabolja, azzal hogy csak elvan Veled, hiszen már van két gyermeked.


Jellemzően az elvált gyerekes nők már a kisebb boldogságot is jobban becsülik, jellemzően megelégszenek azzal, hogy elvált, gyerekes férfi mellett boldogan éljenek a jelenben, elvált férfiből ők is jobb minőségűt kaphatnak.

2014. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Jövőre nézve egy tipp: most szedd össze magad, és lássa azt, hogy ha nehezen is, de meg tudsz élni a saját lábadon. Ez neki is kell, hogy ne azt érezze, hogy felelős érted/kötelessége összeköltözni, hanem szabad akaratából, örömmel tegye, és neked is jól jön majd, hogy soha nem érzed majd azt, hogy a nyakán élsz. Tudom, most nagy a szerelem, és ilyet egyikőtök sem mondana, de elszál majd a rózsaszín köd, amikor jó lesz békésen, tiszta szívvel, nyugodtan a másik szemébe nézni, és tudni azt, hogy az egyetlen ok, amiért együtt vagytok, az az, hogy együtt akartok lenni.
2014. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, nagyon sok mindenen van gondolkodnivalója a kettőtök jövőjével kapcsolatban. Eleve, egy öt hónapos kapcsolat, még igen rövidke. Ha hozzá vesszük, hogy van két gyereked, akikkel szintén úgymond számolnia kell, hogy hogy fog kijönni az összeköltözés után, emellett neki pedig van egy édesapja, akinek szintén felborítaná az életét azzal, hogy nemhogy asszonyt visz a házhoz, de rögtön két gyerekkel. Nem egyszerű dolog. Itt nem csak két ember jövőjéről van szó, azaz két emberről, róla és rólad, de plusz még másik három ember életét is befolyásolja.
2014. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!