Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek menthető a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető a házasságom? Hibáztam többször a házasságomban, olyan nővel telefonáltam akivel a feleségem megkért, ne tegyem.

Figyelt kérdés
Tényleg csak telefonálás volt semmi több! Behúztak a csőbe, mert a másik fél csak bosszút akart a párján állni. Kihasználták a jóindulatomat. Nem tudom miért mentem bele a telefonálgatásba. A feleségem megalázva érzi magát, nem hiszi el, hogy nem csaltam meg, válni akar! Nagyon szeretem!

2014. ápr. 24. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Feleséged megkért valamire, de te nem tartottad tiszteletben a kérését, ez hiba. De ha tényleg csak telefon volt, akkor azért én a válást kicsit túlzásnak tartom. üljetek le, beszéljétek meg.
2014. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom az ellenkezőjét bebizonyítani. Mindent megtennék érte!
2014. ápr. 24. 17:56
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Hű de megszaporodtak mostanában a "párom megkért, hogy ne tarsam a kapcsolatot/megkértem a párom, hogy ne tartson kapcsolatot valakivel-kérdések...
2014. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Megtört valami a feleségedben, ez annak tudható be, hogy már nem bizik benned.

Mindenképpen találd meg a bizonyitékot, hogy te ártatlan vagy.

2014. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%

"Mindenképpen találd meg a bizonyitékot, hogy te ártatlan vagy."


Az ártatlanság vélelmének ez ellent mond. Bizonyítsák be, hogy bűnös vagy.

2014. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%

miken nem aggódnak a férfiak :)


az én párom tuti hogy nem aggódna ilyesmin

2014. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

18:04


Ez is igaz!

Végeredményben mind2.-nek bizonyitania kellene, de ki tudja, lehet a feleség amugy is válásra készül.

2014. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudod, miért mentél bele a telefonálgatásba...? Azért, hogy szexelj vele.

Ez annyira egyszerű, legalább magad ne ámítsd.

A feleséged megkért, hogy ne legyél vele kapcsolatban. Te ezt többször is megtetted, és csodálkozol, hogy a feleséged elvesztette a bizalmát benned.

Sok időbe fog telni, ha a feleséged ad egy esélyt!

2014. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott szexelni vele! Találkozni sem találkoztam vele, pedig kért rá.
2014. ápr. 24. 18:31
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem török pálcát feletted,de azért álszentnek sem kéne lenned.Nyilván legyezgette a hiúságodat,hogy egy másik nőt érdekelsz.Nagy volt a kísértés,ezt beismerheted.Persze az pozitív dolog,hogy végül nem léptél tovább,de ezt már utólag hiába akarod bizonyítani.Jogosan fáj a feleségednek,hogy megszegtél egy ígéretet,ezek után én sem bíznék benned.Maximum annyit tehetsz,hogy meghúzod magad,elmondod a párodnak az érzéseidet,meg hogy majdnem hibát követtél el,de végül ez mégsem következett be.Aztán vagy elhiszi,vagy nem.Magadra vess.
2014. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!