Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy manapság az a divat a 35 év feletti "férfiak" körében, hogy nagy részük saját gyerekeket akarnak, de az anyát nem szándékoznak feleségül venni? Fiatal nők hogyan álljanak ehhez?

Figyelt kérdés

Szerintetek ők ezt láthatták a saját apjuktól vagy a hagyományos családból kikerült férfiak is ezt csinálják, csupán dacból?

Írjatok nemet és kort is, köszönöm szépen.



2014. máj. 21. 10:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez megint egy hülye sztereotípia. Én nem szülők házasság nélkül akkor nem lesz gyerek házasság nélkül. A nő pont ugyan annyi dönt az élettársi kapcsolatról mint a férfi.

26N

2014. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
33%

Ehhez én is eléggé így állok hozzá.

Az ok elég nyilvánvaló figyelembe véve a sok válást, amely a férfi kizsákmányolásával ér véget.

Szeretnék saját gyereket, de ha nem bírnám tovább az együttélést, nem szívesen mondanék le a fele vagyonomról. (Tudom van házassági szerződés, stb. de érthető)


34F

2014. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk ebben is van valami amit az utolsó írt.Sokszor nő létemre szégyellem az itteni női válaszolókat.
2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%

Már megint a szegény férfi, akit kizsákmányolnak a válással...


És mi van a nővel? Aki éveket beletesz a gyermek nevelésébe, a teste sosem lesz olyan, mint korábban, a gyermek miatt kevesebb esélye van új párkapcsolatra. Az otthon töltött évek miatt kiesik a munkából, és nem szívesen alkalmaznak sok helyen gyermekes anyákat.


Úgyhogy kedves 34 éves férfi, ne rinyálj a kizsákmányolás miatt, mert egy nőt is kizsákmányolnak a házasságban a fentiekkel!


Egyébként pedig amit két ember beletesz egy házasságba, azt a válás után el kell felezni, és ez a normális! Mert amikor a férfi felépíti a milliós cégét, ugyan ki várja otthon tiszta lakással és vacsorával? Ki készíti elő az öltönyt a másnapi tárgyalásra? Ki intézi a számlákat, öltözteti a gyereket, ül az ágya mellett éjjel, amikor lázas? "Minden sikeres férfi mögött egy nő áll" => ezt nagyon el szokták felejteni a férfiak, mert természetesnek veszik, hogy ők céget építenek, vagyonokat keresnek, de nem tudnák megtenni ugyanúgy, ha nem lenne egy háttérország megteremtve nekik. Hát épp ezért is jogos az, hogy a fele az asszonyt illeti, ha a házastársak elválnak egymástól.


Volt egyszer a Bumerángban egy téma arról, hogy mennyit is ér a nők otthon végzett munkája, ha azt a férfinak ki kellene fizetnie. Egy kétgyermekes anya/feleség otthoni munkája (takarítás, főzés, gyereknevelés, szex, stb stb) több százezerre is rúghat, ha ki kellene fizetnie a férfinek. Csak ezt ugye abszolút természetesnek veszik, hogy a "zasszony otthon van, oszt főz"


Bocs az offért


34 N

2014. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
64%
Én azt láttam otthon, hogy házasság és utánna gyerek, nekem is ez a feltételem a gyerekvállaláshoz. Annyi különbséggel, hogy a szüleim házassági szerződés nélkül házasodtak, én nem fogom ezt a hibát elkövetni. 23N
2014. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
33%

"Aki éveket beletesz a gyermek nevelésébe, a teste sosem lesz olyan, mint korábban, a gyermek miatt kevesebb esélye van új párkapcsolatra. "


Egyszer volt egy kérdés hány anya örülne, hogy ha a férfi menne gyed-re szinte senki.Szóval az többségnek bőven nem áldozat hanem elvárás, hogy ő lehessen otthon a gyerekkel. A teste meg gyerek nélkül is változik az embernek 30- 40 évesen.

Gyerek miatt férfinak is kevesebb esélye van új párt találni nem csak a nőnek.

Azt meg soha nem érte aki a sex-et felszámolná a férjnek. Normális kapcsolatban a nő nem azért fekszik le a férfival mert kötelező hanem azért mert ő is vágyik rá. Sokan úgy állítják be a női sorsot mintha 1000 évvel ezelőtt lenne.Ez mondjuk elég nevetséges.

2014. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
67%

Én egy ilyen általad férfinek nem tartott idézőjeles férfi vagyok. Én nem látom a problémát. Megegyeztünk közösen, hogy így élünk, nekünk nem fontos a házasság. Nekünk jó ez így, ha te máshogy gondolod, az a te véleményed. Felőlem te is házasodhatsz nyugodtan, nekem ugyanúgy semmi közöm hozzá, mint neked a mi életünkhöz.

35/F

2014. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
51%

34/ "n"!

A szex mióta munka? Egyébként nőként csatlakozom a férfiakhoz, néha én is szégyellem hogy nő lettem...

2014. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
49%

34N, mivel meg lettem szólítva válaszolnék.


"Aki éveket beletesz a gyermek nevelésébe, a teste sosem lesz olyan, mint korábban, a gyermek miatt kevesebb esélye van új párkapcsolatra."


Ha valakit zavar, h nem lesz ugyan olyan a teste gyerekszülés után, ne vállaljon gyereket.

Egy férfinak is kevesebb esélye van párkapcsolatra, ha van már gyereke.



"Az otthon töltött évek miatt kiesik a munkából, és nem szívesen alkalmaznak sok helyen gyermekes anyákat.


Úgyhogy kedves 34 éves férfi, ne rinyálj a kizsákmányolás miatt, mert egy nőt is kizsákmányolnak a házasságban a fentiekkel! "


Ezt elismerem, h probléma, de talán az még nem kizsákmányolás, h otthon kell (lehet) maradnia a gyerekkel. :)



"Mert amikor a férfi felépíti a milliós cégét, ugyan ki várja otthon tiszta lakással és vacsorával? Ki készíti elő az öltönyt a másnapi tárgyalásra? Ki intézi a számlákat, öltözteti a gyereket, ül az ágya mellett éjjel, amikor lázas?"


Ez egyre kevésbé van így. Lehet, h Te egy üdítő kivétel vagy, de a mai csajok nem jeleskednek a háztartásvezetésben.


"Egy kétgyermekes anya/feleség otthoni munkája (takarítás, főzés, gyereknevelés, szex, stb stb) több százezerre is rúghat, ha ki kellene fizetnie a férfinek. "


Hát ha neked a házasságban a szex munka, amit ki kell fizetni, akkor...


Amit leírtál szerintem eléggé fedi azt, amiért sokan nem akarnak házasodni (még akkor is ha Te ezt cáfolatnak szántad).


34F

2014. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
#2 A házasság előtti magánvagyon nem lesz közös akkor sem, ha összeházasodtok. Ha például van egy saját házad még házasságkötés előtt, akkor annak nem lesz a fele az asszonyé, tehát nem kell lemondani a fele vagyonodról. Amit házasság alatt szereztetek, az persze közös.
2014. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!