Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sokadszorra bizonyosodhattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadszorra bizonyosodhattam meg arról, hogy a férjem notórius hazudozó, beteg, súlyos jellemhibával élő ember, szembesítsem?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem tanulja meg, hogy mindig az őszinteség és a becsület a helyes.

Én pont az ellentéte vagyok, megbízható, szavahihető, túlzottan is hiszek abban, hogy mindenki más is ilyen, ezért vagyok jó alany neki.

Még nem tudja, hogy ismét lebukott... arról hazudott, hogy milyen körülmények között jött el egy munkahelyről, áldozatnak állította be magát akit elbocsátottak, úgy felejtette netes levelezését amiből kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel azzal amit az elbocsátásról mondott, ellenséges hangnemben fenyegette volt főnökét, követelte, hogy utaljon a számlájára x összeget, perrel, sajtóval fenyegetőzött holott nekem azt állította, hogy a főnöke utalni fogja a bért, állítása szerint napról napra valami közbejött volt főnökének ami miatt késik a bér kifizetése, én viszont úgy sejtem haraggal váltak el és szó sincs arról, hogy a főnöke utalni akarná a bérét.

Nem értem miért jó hazudni... Mégha hibázott is...


2014. máj. 22. 08:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
"Én pont az ellentéte vagyok, megbízható, szavahihető" Értjük! Csak azt nem, hogy tulajdonképpen mi a bajod!
2014. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
És ezt nem tudtad azelőtt, mielőtt összeházasodtatok? Edd meg amit főztél.
2014. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A véleményetek érdekelne.
2014. máj. 22. 09:01
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Nekem ennyiből nem derült ki, hogy ő hazudozna.

Szerintem ülj le vele és mondd el neki, hogy számíthat rád, mellette állsz. De ne támadd le, mert akkor persze hogy nem fog semmit sem mondani.

Ha ilyen számon kérős a légkör, az még a legjobb szándékú emberből is kihozza a rosszat. Én se szívesen mondok el olyannak minden részletet, akiről tudom, hogy utána majd folyton azzal fog piszkálni.

2014. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Sajnos évekig tudta palástolni, nehezen akartam elhinni, hogy létezik ilyen személyiség.

Ma már tudom milyen mikor hazudik, nem néz a szemembe, dadog, ellenséges.

2014. máj. 22. 09:03
 6/25 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam nagyon megértő, mások előtt is mentegettem.
2014. máj. 22. 09:05
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Jó így neked? Akkor hajrá.
2014. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Basszus mintha a mi kapcsolatunk lenne...párom detto ilyen én meg, mint te. Én meg már szerintem betegesen őszinte is. Anyám is ilyen csak nála még az alkohol is társul hozzá. Hiába szembesíted csak te jössz még majd ki hibásnak. Az ilyen emberek el is hiszik amit hazudnak, nem tudod szembesíteni őket, mert csak az ő igazuk van mindenki más le van nézve, meg h(ü)lye...legalábbis nálunk ez van. Anyám olyan történeteket kanyarint sokszor, ha meg szembesítem csak támad. Párom detto, sokszor olyan dolgokban is rajtakapom, hogy nem mond igazat aminek semmi jelentősége nem lenne. Ezt hívják egyébként antiszociális személyiségzavarnak...sajnos mostanság jöttem rá én is, hogy ez nem normális és beteges náluk...persze ez is mindenkinél máshogy jelentkezik, de szörnyen elviselhetetlen. Én elmenekültem anyámtól és kaptam egy ilyen férjet...sajnos olyan jól tudják leplezni, hogy sokáig fel sem tűnt...én már le se állok pl. anyámmal ezen vitázni, mert felesleges...max néha jól megverném hátha az használ neki, nem szép de sajnos sokszor már azt érzem más nem téríti észhez...és az a baj, hogy ilyenkor semmi szégyenérzet nincs bennük mikor rajtakapom valami hazugságon. Max ha néha bocsánatot kérnek, de azt is csak azért, hogy megnyugodjak és nem azért mert tényleg belátnák a hibát.
2014. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! egy évig éltem egy ilyen kapcsolatban (szerencsére volt annyi eszem, hogy nem vetettem el magam vele:D).


A srác olyan piti dolgokról hazudott, hogy nem is értettem. Pl. ilyenek, hogy beszéltél ma Janival? Nem. Pedig beszélt, de semmi olyanról, szóval értelmetlen dolgokról hazudozott. És amikor már napi szinten volt egy, rájöttem, hogy ez kényszeres betegség.


Nem szociopata vagy pszichopata egyébként a férjed (mármint nem a gyilkosra kell gondolni), de megvan a „nem szeret, nem szorong, nem tanul” hármasa benne? Mert az enyém ilyen volt, macsó álarc mögé bújva. De valójában ez egy súlyos személyiségzavar.


Az a kérdésed, hogy mit tégy? Szerintem ilyen emberrel nem lehet együtt élni, de te már több éve bírod, kérdés, mikor szakad el a cérna végleg.


27 L

2014. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, annyi még, nem vagyok egy nagy ezo mumus, de én például meg vagyok áldva az oroszlán csillagjegyű emberekkel. Párom is az, anyám is, jópár ismerősöm és mindegyikőjüknek ilyen a természete. Kedves, simulékony, segítőkész, manipuláló, erkölcstelen, hazudozó...
2014. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!