Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Látszatházasság, megcsalás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszatházasság, megcsalás és verés után miért akarja hirtelen helyrehozni a dolgot? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mindig azt hittem, hogy ő lesz nekem az Igazi, az első nagy szerelmem volt.

De 3 éve problémáink lettek és eljutottunk oda, hogy alig beszéltünk, átköltöztem egy másik hálószobába és volt olyan, hogy hetekig nem találkoztunk. Mások nem tudtak a problémáinkról, de lassan teljesen elszigetelődtünk egymástól.

Tudtam, hogy megcsal és ő sem tagadta soha. Én 2 évig nem éreztem a vágyat más iránt, de aztán egyszer egy buliban elkezdtem flörtölni valakivel és megcsaltam, mert olyat tett, amit a mai napig nem tudtam neki megbocsájtani. Kiakadt, hogy mégis hogy tehetem ezt mások előtt, mégis hogy gondoltam ezt és megütött... Ez még megismétlődött 2-szer (más miatt, nem megcsalás miatt), de fél éve nem történt semmi, még csak nem is kiabált semmiért.


Nemrég előjött azzal, hogy a nyarat kettesben tölthetnénk valahol, kiszakadhatnánk a mindennapokból és jót tenne nekünk. Először azt hittem viccel, de ma mondta, hogy visszaköltözhetnék a közös hálóba, elkezdett ajándékokat venni.

Nem tudom, mi történt vele. Tegnap délután jöttem haza (külföldön voltam a barátnőimmel), vacsorát főzött (ő, aki a konyhába csak kávéért megy) és kitalálta, hogy vegyünk egy kutyát. Régen erről hallani sem akart, mert nem szereti se az állatokat, se a gyerekeket és szerinte csak a baj lenne egy kutyával. Most meg azt akar venni.


Nem értem, miért csinálja ezt, amikor 3 évig szinte levegőnek néztük a másikat (kivéve társaságban) és azt hittem, ez így is marad.

Nem tudom, hogy jó ötlet-e megpróbálni helyrehozni a dolgot, mert hiába mondja most, hogy járjunk el párterápiára és hiába nyomul, lehet, hogy fél év múlva megint bekattan és kezdődik minden elölről. És én nem akarom átélni újra azt a sok sírást és szenvedést, mint akkor.



2014. jún. 12. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát figyelj, te hogy gondolod? Ha nem lenne a verés, azt mondanám, próbáljátok meg. De így elgondolkodnék!
2014. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért,mert úri kedve és érdekei ezt diktálják.Nyilván már nincs kihez futnia,így most jó lennél neki.Ha van benned egy cseppnyi büszkeség,nem mész ebbe bele,legalábbis szerintem.
2014. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagytok még együtt egyáltalán? Amit leírtál ide, az nem házasság.
2014. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán miért vagy még vele?
2014. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szeretném is, meg nem is...

Emlékszem, hogy éreztem magam ennek az egésznek az elején és azt nem akarom újra átélni. Viszont ha van még esély, hogy helyrehozzuk, akkor szívesebben élnék egy boldog házasságban, mint egy olyanban, ahol alig szólok a másikhoz és azt sem tudom, mi van vele.

Lenne kihez futnia, ezért sem értem, miért csinálja most hirtelen. Tegnap is itthon volt egész délután és este, pedig általában délután hazajön átöltözni, utána későn jön csak, vagy haza se jön.


Tudom, hogy kicsit furcsa a "kapcsolatunk", de mindkettőnk érdekei miatt együtt maradtunk (nekem nem lenne semmim nélküle és a pénze/pénzünk nélkül, én pedig elég sok minden tudok róla ahhoz, hogy bajba sodorjam).

2014. jún. 12. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

mivel látta h te kezdesz komolyabban távolodni-pasi,csajos nyaralás stb- rájött h nem akar elveszíteni. de nem lehet tudni h ez nem csak birtoklási vágy-e a részéről.. mert ha igen,akkor újra rosszul fog veled bánni ahogy újra nyeregben érzi magát. ráadásul meg is ütött.

mivel nincs gyereketek,és régóta nem jó a kapcsolat plusz megütött,én válnék.

2014. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

nektek egy dolog kell; egy beszélgetés, hogy most ki mit akar.

lehet élni egymás mellett is, és rendbe is hozhatjátok (más dolog, hogy verés után én mennék el tőle)

2014. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Továbbra is azt mondom,nem érdek nélküli ez a páli fordulat.A bőréből senki sem tud kibújni,így nyilván csak megjátssza magát.Ideig-óráig kellenél neki,aztán valószínűleg újra kibújna a szög a zsákból.Hogy megütött és megalázott,arra pedig nincs mentség.
2014. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi... te igazából bele is egyeztél mindenbe. A pofonba, a megalázásokban mindenbe. Nem akarsz a saját lábadra állni, elválni és elköltözni tőle hivatkozva közös érdekekre.


De ha neked már ennyire mindegy minden, akkor miért nem mész bele? Max megint összejöttök. Vagy nem.


Ne haragudj, de én nem tudlak sajnálni. Talán porcelánból vagy, hogy nem tudsz nélküle a lábadra állni?


Ha neked eddig megfelelt ez, akkor nagyon azt mondom nincs mit vesztened! Mert ha nem mész bele, maradsz egy poros bútor továbbra is... ha meg belemész legalább meglátjátok még mi maradt belőled a porréteg alatt.

2014. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Őszödi Ferenc ***** válasza:
77%

Magácska a természetes szex híve, magyarul fűvel-fával, az úriember meg néha laposra veri, hogy tudja, hol a helye.

"nekem nem lenne semmim nélküle és a pénze/pénzünk nélkül, én pedig elég sok minden tudok róla ahhoz, hogy bajba sodorjam"

Mondom én, hogy Maguk egy álompár.

2014. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!