Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy az asszony nem hajlandó felvenni a telefonomat?

Figyelt kérdés

Nem kezdő kapcsolat, már a második gyermekünket várjuk, viszont a párom egyszerűen nem hajlandó felvenni a telefonomat még akkor sem, ha kérem... Tudom, hogy annak örülnöm kell, ha tiszteletben tartja a magánszférámat, és nem turkál a telómban, de akkor se nyúl hozzá, ha direkt kérem...

Vélemények?


2014. júl. 3. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Hát szerintem túl sok időd van ilyen dolgokon problémázni. Most őszintén.
2014. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Csak akkor tudjuk megmondani, hogy nomrális dolog-e, ha leírod azt is, hogy mivel indokolja ezt?
2014. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem indokolja konkrétan semmivel, egyszerűen csak nem hajlandó felvenni.
2014. júl. 3. 20:27
 4/22 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg tőle. :)

Enélkül tényleg nehéz normális választ adni.

Amúgy én sem veszem fel a férjem telefonját soha, csak akkor, ha kimondottan megkér, mert mondjuk elmegy fürdeni, és fontos hívást vár.. Felveszem, de nem szívesen. Egyrészt nem vagyok "postás", másrészt meg olyan kínos nekem számomra ismeretlen emberekkel beszélgetni.. PErsze azért felveszem, ha tényleg megkér rá.

2014. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Te csörögsz, Téged keresnek, Te telefonod, oldd meg a Te dolgaidat... Így női aggyal :)
2014. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
én se veszem fel inkább szaladok vele, de ha nincs közelben (attol függ ki keresi) felveszem. ha kérne szô nélkül felvenném.
2014. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én se veszem fel soha a férjem telefonját... max ha itthon felejti és az anyukája hívja, nehogy idegeskedjen miért nem veszi fel :) egyrészt én utálok telefonálni, nem bírom ezeket az új okos telefonokat se (nekem még régi hagyományos gombos van) és nem velem akarnak beszélni... szóval ne agyalj ezen nincs ebben semmi... férjem se veszi fel az enyémet... akkor se ha megkérem... :))
2014. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak engem zavar ennyire h nem tudok telefon nélkül sz*rni menni sem... :)
2014. júl. 3. 20:47
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a titkárnőd. Én max akkor veszem fel, ha én is jól ismerem, aki keresi. De én férjem nem várja el. Mondom neki, hogy csörgött, es visszahivja az illetöt, ennyi.
2014. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A mobil arra van hogy bármikor elérjenek téged de ez nem azt jelenti ha csak 10 perc múlva hívod vissza az illetőt, akkor eljön a világvége... Én azért néha arra gondolok hogy milyen jó lehetett régen mobil nélkül, ma már mindenki akkor zaklatja a masikat amikor akarja és még te vagy a hibás ha nem ugrassz rögtön felvenni.
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!