Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha adódna olyan lehetőség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adódna olyan lehetőség, lennél szerető? (bővebben)

Figyelt kérdés

A kérdés elsősorban azokhoz szól, akik elítélik a házasságtörést, félrelépést, és a szeretőket. Ja, és fontos az is, hogy nem azért teszem fel a kérdést, mert én ilyen döntéshelyzetben vagy szerető szerepben vagyok, hanem, mert érdekel olyanok véleménye, akik képesek egy ilyen helyzetbe beleképzelni magukat, felülemelkedve a totális elutasításon.

Szóval tegyük fel, hogy adódik egy olyan lehetőség, helyzet, ahol egy boldogtalan, megtört, a házastársától totálisan elhidegült emberrel folytathatnál kapcsolatot, akit amúgy nagyon bírsz, tetszik is és jól elvagytok. Belemennétek a dologba, ha tudnátok, hogy szörnyű a házassága?


2014. júl. 13. 17:28
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
55%
Semmiképp. Ha fontos lennék neki ténylegesen, akkor elválna miattam úgyis.Én ezt gondolom erről. 15/l
2014. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék bele. Ha annyira szörnyű a házassága váljon el és ne kifogásokat keressen (minden helyzetben el lehet válni).
2014. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem,én a jövőbe is tükörbe akarok nézni. Váljon el, aztán ,megbeszéljük addig szó sem lehetne.
2014. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
A vagyonmegosztás miatt semmije nem maradna, nem olyan egyszerű. És persze nem is olyan helyzetet kell elképzelni, ahol szerelemről szólna a dolog, hanem mondjuk csak jól akarnátok érezni magatokat kötöttségek nélkül..pl szex.
2014. júl. 13. 17:35
 5/40 anonim ***** válasza:
18%
Igen !!!
2014. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Vagyonmegosztáskor még akkor is jár neki valami, ha az egész házasság alatt egy percet sem dolgozott. Ez nagyon gyenge kifogás.
2014. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Akkor most sincs semmilyen ha semmije sem maradna, akkor meg nem tökmindegy? Csak a semmi fele lehet semmi.
2014. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Házasság utáni vagyon feleződik, tehát elúszna a lakás is meg a kocsi is.
2014. júl. 13. 17:38
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
A felét megkapná, az hol semmi? 10 milliós lakásból 5 millió az övé lenne.
2014. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%
Mindig ez az alaphelyzet ilyenkor, ha igaz, ha nem.
2014. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!