Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülők házassági évfordulójára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők házassági évfordulójára illik a gyerekeknek megajándékozni őket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az adott pár hozzáállásától függ. Nálunk a nagyszülőket kötelező volt felköszönteni és megünnepelni. A szüleim viszont úgy vannak vele (szerintem teljesen helyesen), hogy ez csak kettejükre tartozik, nekik kell közösen megünnepelni (vacsora, mozi, színház, akármi).
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha adnak valamit,biztosan örülnek,hogy a gyerekek is emlékeznek rá,de ha nem,az sem probléma,ez a szülők évfordulója.Én meg nem tudnám mondani mikor volt az én szüleimé.De ha mondja,hogy jéé ma van az évfordulónk apáddal (ő is néha aznap jön rá) akkor szóban megkoszöntöm őket .
2014. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a legtermészetesebb dolog volt, hogy ez családi ünnep. Ez mindannyiunk ünnepe, hiszen mi, gyerekek se születtünk volna meg, ha apánk és anyánk nem kötik össze az életüket annak idején.

Megköszöntöttük Őket és ajándékot is kaptak, általában olyant, aminek együtt örülhettek.

Az utolsó házassági évfordulójuk, amit együtt ünnepelhettünk, az az 57. volt.

2014. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is megünnepeltük anyuékat mikor kicsik voltunk. Nagyobb korunkra meg csak a kerek dátumokat tartjuk. 20-25-30
2014. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kerek évfordulókra adtunk (20.), de amúgy nem, csak egy telefon.
2014. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!