Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerinted elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted elítélendő, ha egy nő úgy házasodik meg, hogy közben reménytelenül szerelmes a régi párjába?

Figyelt kérdés

De azt a férfit sosem fogja tudni megkapni,viszont nem szeretne egyedül maradni család nélkül, ezért hozzá megy valakihez..

Sosem fogja tudni úgy szeretni,mint az exét, de viszont jól megvannak.


2014. aug. 8. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Tudod, az ilyen tüske általában ottmarad. Most jól megvannak, de idővel általában kibújik a szög a zsákból.
2014. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Igazából, ha belegondolok, akkor egyik szempontból ez azért gáz, mert a leendő férjnek is hazudik. A másik pedig az, hogy így sosem lesz boldog, mert a saját lelkiismeretével kell elszámoljon. Én inkább nem tenném.
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Meg az is lehet, hogy a remenytelen szerelem elmulik, ahogy az uj hazassagban el, gyermeket szul. Ha szereti a ferjet, akkor nincs mjt elitelni.
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nekem az ilyenről megvan a véleményem, ugyanis semmi joga a párját ilyennek kitenni. Hagyni kell, hogy a másik is megtalálja a párját, aki igazán szereti, illetve a nőnek túl kell lendülnie a régi párján és új életet kezdeni. Majd amikor talált egy olyan pasit, akit igazán szeret, akkor (de csakis akkor) kell házasodni!
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ez kölcsönös.
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez elsősorban saját magával szemben tisztességtelen.

Az összes többiekkel csak ezután és ebből kifolyólag tisztességtelen.


De érdemes utánajárni, miért akar valaki olyantól családot, aki nem a szerelme? Mert ez illogikus. Az ember szerelmes lesz, és a beteljesedett szerelemTŐL lesz az a vágya, hogy szeretne gyereket a szeretett férfitől, vele családot.

Szóval itt valami nem stimmel.


Én sose lennék képes családot akarni szerelem nélkül, előbb halnék meg, kifordul a belem a gondolattól is, hogy valakit testközelbe engedjek, aki nem a szerelmem.

2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tenném.

Nem bírnék a leendő férjem szemébe nézni.

2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem ítélem el inkább sajnálom. Nehéz lehet az a helyzet, hogy valaki családra, gyerekre vágyik de egy olyan embert szeret aki ezt nem akarja vagy nem tudja megadni neki.

Tapasztalatom szerint sajnos sokan vannak ilyen helyzetben.

2014. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: Igen ez így van, de akkor az ember függve marad, és vágyakozik, újra próbálkozik. Ebből nem következik, hogy valaki mással, akivel ilyenre nem vágyik, megcsinálja a családot. Ezt mégis hogy?...
2014. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindegy, hogy nő-e vagy férfi, de úgy arconcsapnám egy szívlapáttal azt, aki átver éveken át, és összeköti az életét velem, úgy, hogy én abban a hitben élek, hogy imád, én vagyok a mindene... és közben az exe farkáról álmodozik...


Nő vagyok, de az ilyet megfojtanám. Undorító.

2014. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!